آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن پاور گرین 1035 w

at950

کاربر
2013-06-10
40
102
شهرری-تهران
سلام خدمت استادان گرامی. یک عدد پاور 1035 گرین هست که روی سبزو بنفشش ولتاژ هست ولی روشن نمیشه. کارت بعد از ترانس هم مشکلی نداره ( روی کارت دوبل دیود هست که روی تست دیود مولتی متر تستشون کردم). لطفا اگر میشه منو راهنمایی کنید. برای کامپریتور تستی هست که بتونم از سالم بوذنش مطمئن بشم؟؟ اوپتو کوپلر ها چطور آخه سه تا اپتو کوپلر داره (برای هر خروجی یک عدد) . خیلی ممنون از همگی.

آخرین ویرایش:

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
سلام دوست من
لطفا بیشتر توضیح بدهید روی سیمهای سبز وبنفش و قرمز به ترتیب چه ولتاژهایی دارید؟
از برد عکس واضح قرار دهید و مکان اپتوکوپلرها مشخص شده باشند ، تا دوستان بهتر وسریعتر راهنمایی کنند
اعلام نتیجه فرمایید

at950

کاربر
2013-06-10
40
102
شهرری-تهران
لطفا کمک کنید. بردش خیلی شلوغه. تو عکس چیزی معلوم نمیشه. اپتو ها بعد ترانس وسط بردن. وقتی سبزو مشکی رو به هم اتصال میدم نور لامپ بالای سرم یه لحظه کمو زیاد میشه مثل وقتی که کلید پاور روروشنمیکنم.

tahaali9095

مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
روی سبز و بنفش 5 ولت. اپتو ها وسط برد قرار دارند.

دوست من چرا جوابای تلگرافی میدید، بهت اگه میگم عکس بزار بخاطر جلب توجه بیشتر دوستا ن و کمک بیشتره
میگید پاور روشن نمیشه منظورت کدام حالته:
1- پاور خارج از سیستم، سیم سبزو مشکی اتصال و در خروجی سیمهای زرد سبز قرمز بنفش ، هیچ ولتاژی نداری یا افت ولتاژ داری؟ دقیقا بگید رو این سیمها به ترتیب چه مقدار ولتاژ دارید؟ و فن میچرخه؟
2- پاور به مین وصله و سیستم پاور نمیشه؟
لطفا به سوالات بالا با دقت جواب بدید
باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: at950

at950

کاربر
2013-06-10
40
102
شهرری-تهران
شرمنده. فقط روی سبز و بنفش برق هست. بنفش 5 ولت . و سبز 4.12 ولت. بقیه سیما برق ندارن چون با اتصال سبزو مشکی اصلا پاور روشن نمیشه که روی سیمای دیگه برق بره. فن هم با اتصال سبز و مشکی روشن نمیشه.پاور به مین وصل نیست.

tahaali9095

مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
البته دوست من یه تذکر به شما بدم ، باید در قسمت پاورهای کامپیوتری پست میزدید نه اینجا
منبعددقت نمائید
احسن توصیحاتت کمی بهتر شد
شما اپتوکوپلرها در ورودی وآن 3 تای دیگه (اگه مطمئنید که اپتو هستند) را تست اهمی زده (از دیتا شیت کمک بگیرید) تا از سالم بودنشان مطمئن شوید
سپس خازنهای خروجی هر سیم را مشخص و تست نمائید
منتظر اعلام نتیجه هستیم

• Like

tahaali9095

مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,870
مشهد
سلام
میشه بیستر توضیح بدید خازن ها و اپتوکوپلرها را چجوری تست کردید؟
خازن های ورودی و خروجی را با LCR متر تست کردید؟
جوابای تلگرافی میدید همین باعث عدم پیشرفت تعمیر میشه!!
البته ما هم اوایل که عضو سایت شده بودیم مثل شما بودیم، به لطف این سایت و اساتیدبزرگوارش بهتر شدیم
شما هم اگر مقدوره عکس و توضیحات بیشتری بدید تا هرچه بیشتر مورد راهنمایی دوستان قرار بگیرید

منتظر اعلام نتیجه هستیم

• Like

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
خازنهای عدسی بعد از کوپلر را امتحان کن بعد از قسمت خروجی برق کوپلر اگر شرتی داشته باشد سیستم راه اندازی نمیشود موضوعات دوستان را هم پیگیری کنید

بالا