آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در باز شدن هارد اکسترنال وسترن دیجیتال

kavehr

کاربر
2013-06-10
8
10
با سلام
من هارد اکسترنال خودمو بدون اینکه safely remove کنم usb رو جدا کردم و دیگه وقتی هارد رو نصب میکردم یه درایو میشناخت که طبق معمول میگفت باید فرمت کنم تا بشه ازش استفاده کرد.
طی مراحلی تونستم هارد رو برگردونم حالا که وصل میکنم میشه روش کلیک راست کرد و همه گذینه هاش قابل استفاده هست حتی با آنتی ویروس اسکن میکنم فایل ها رو نشون میده یا search میکنم فایل هارو پیدا میکنه با تموم جزئییات و.... ولی هیچ استفاده ای نمیتونم بکنم نه هارد open میشه نه فایل هایی که پیدا میکنم رو میتونم استفاده کنم.
ارور زیر رو میگه فقط :
N:\ is not accessible
Access is denied

هارد رو سیستم کامل شناخته ولی هنوز اجازه دسترسی نمیده!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

kavehr

کاربر
2013-06-10
8
10
کسی اطلاعاتی نداره تا راهنمایی کنه؟! :(

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
هارد شما گارانتی داره؟
من بار یه همچین مشکلی داشتم و بر طرف کردم ولی از صبح تا حالا هر چقدر فکر میکنم یادم نمی یاد چکارش کردم. شرمنده اگه یادم اومد حتما عنوان میکنم.

kavehr

کاربر
2013-06-10
8
10
سلام. بله گارانتی داره ولی دیتا داخل هارد خیلی مهم هستن.
ممنون میشم...

kavehr

کاربر
2013-06-10
8
10
سلام دوست عزیز
نشد متاسفانه بعد اسکن چیزی پیدا نکرد!!! حالا دیگه باز درایو رو local disk میشناسه و فرمت میخواد!! بدتر شد!

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
من تا حالا خیلی با این نرم افزار کار کردم و توی قسمت اسکن thorough خیلی قوی کار میکنه و تا حالا هم هیچ هاردی رو local نکرده دوست عزیز.
نمیدونم شما چکار کردی.
شما باید با نرم افزارهای دیگه ریکاوری هم بتونی اطلاعات رو بر گردونی . البته اگه تجربه کافی رو داشته باشی.

kavehr

کاربر
2013-06-10
8
10
ریکاوری که آنالیز کردم تمامی فایل هارو برام آورد البته ، یعنی میتونم ریکاوری کنم.
ولی مشکل اینجاست که هارد هیچ مشکلی نداره و داره بازی در میاره این دومین بار هست که این مشکل پیش اومده. دفعه پیش ریکاوری کردم و فایل ها برگشت بعد هارد خود به خود بالا اومد!!!
مطمئن هستم مشکل نرم افزاری هست و میخوام برطرف کنم. صبح توی یه سیستم دیگه امتحان کردم و باز شد ولی وقتی جدا کردم و دوباره زدم باز نشد و باز چند تا سیستم دیگه امتحان کردم باز نمیشه!!!

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
بهترین کار 2 چیزه برای شما.
1- اول اطلاعات مهمت رو بر دار و هارد رو مجددا پارتیشنبندی کن- اگر هارد رو low level format هم بزنی خیلی بهتره . البته تست بد سکتور هم بزنی بد نیست.
2- برد هاردت رو شستشو بده این کارا رو انجام بده و نتیجه رو اعلام کنید تا اگه نشد راهای دیگه رو امتحان کنیم.

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
راستی پاور کامپیوترت چیه و چند واته؟
ایا سالمه؟
خازن باد کرده نداره؟
کانکتور برق ساتای هارد سیم نارنجی رو داره؟

بالا