آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: داغ شدن مادربورد g41m-combo

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
میشه بگید بهترین خمیر سیلیکون چیه؟

خمیر سیلیکون خاکستری رنگ بهترین جنسه ولی شما از خمیر سیلیکونهای سفید چینی که قیمتش 2000 تومنه نیز می توانید استفاده کنید ولی ابتدا باید خمیر سیلیکون کهنه روی چیپ را با کاتر مخصوص که تیغ جراحی دارد بتراشید و سپس خمیر تازه بمالید

با تشکر

mobile91

کاربر
2012-09-04
14
30
با تشکر از شما
مشکل داغ کردن مادر برد و سی پی یو با خمیر سیلیکون خاکستری حل شد ولی الان بعض موقع سیستم ریستارت میشه لطفا راهنمایی کنید

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
با تشکر از شما
مشکل داغ کردن مادر برد و سی پی یو با خمیر سیلیکون خاکستری حل شد ولی الان بعض موقع سیستم ریستارت میشه لطفا راهنمایی کنید

سلام.دوست عزیزم اگه هنوز مشکل ریست داری سی پی یو رو عوض کن/این مدل سی پی یو که تو داری گرمای زیادی داره.

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,917
44
اصفهان
وباز هم پاک کردن صورت مسئله
دوست من اگر میخواهی مادربردتو بندازی دور حتما هیت بگیر.
آقای مدیر
آقای jaxtor
لطفا بیا بگو ببینم چرا باید هیت بگیره؟
آیا گرم کردن پل شمالی در این نوع مادربرد برنمیگرده به مچ نبودن رم و مخصوصا گرافیک؟
البته یکی از عوامل اینه.وچرا هیت؟
جان من بیا و علمی بگو چرا هیت؟غیر از این نیست ک اگر پل شمالی را هیت بگیره چون اون مادربرد تاب داره دیگه قابل بازیابی نیست؟
ای داد برمن

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
وباز هم پاک کردن صورت مسئله
دوست من اگر میخواهی مادربردتو بندازی دور حتما هیت بگیر.
آقای مدیر
آقای jaxtor
لطفا بیا بگو ببینم چرا باید هیت بگیره؟
آیا گرم کردن پل شمالی در این نوع مادربرد برنمیگرده به مچ نبودن رم و مخصوصا گرافیک؟
البته یکی از عوامل اینه.وچرا هیت؟
جان من بیا و علمی بگو چرا هیت؟غیر از این نیست ک اگر پل شمالی را هیت بگیره چون اون مادربرد تاب داره دیگه قابل بازیابی نیست؟
ای داد برمن

دوست عزیز من نگفتم که هیت بگیره من فقط گفتم خمیر سیلیکون باید بماله و موضوع هیت گرفتن را دوستان دیگر مطرح کردند شما ابتدا پستهای قبلی را بخوانید در صورت تهمت زدن دوباره به بنده به مدیر کل سایت گزارش می شود

با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mobile91
بالا