آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

تجربیات: مشورت درباره چسب قوی فلز برای لولای لپ تاپ

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام
7.png
نوشته اصلی توسط مسعود نصوحی
درود
دوستان از چسب قطره ای و جوش شیرین هم میتونید استفاده کنید. من وسایل زیادی رو با این روش چسبوندم.از سپر پراید گرفته تا حتی کمپرسور کولر ماشین!کمی جوش شیرین میزنم، بعدش چسب قطره ای رو میریزم روش و دوباره جوش شیرین میزنم.بعدشم با سمباده میوفتم به جونش و تمیزش میکنم.لطفا امتحان کنید و نتیجه رو اعلام کنید...
دوست گرامی جوش شیرین که بصورت پودر است چطور اول آنرا میزنی پودر میریزد لطفا توضیح کاملتر و روشن تر بده مقدارشان هم قید کن

آخرین ویرایش:

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
با سلام
دوستان متاسفانه من این تاپیکو دیر دیدم.با عرض معذرت از دوستانی که در این مورد(چسب هل) نظر منفی داشتند فقط علت میتونه تجربه نداشتن در رابطه با این چسب فوق العاده قوی باشه.
خدمت دوستان عرض شود من واسه لبتاب خودم در قسمت لولا از این چسب استفاده کردم واز اون موقع تا حالا 3 سال گذشته بدون هیچ مشکلی .
نا گفته نماند درمورد استفاده از این چسب تجربه ای هم دارم .
خواستید" همینجا اعلام کنید ؛ خدمتتان عرض میکنم

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
دوست گرامی جوش شیرین که بصورت پودر است چطور اول آنرا میزنی پودر میریزد لطفا توضیح کاملتر و روشن تر بده مقدارشان هم قید کن
باید خودت تجربه کنی.برای اینکه چسب با پودر بهتر مخلوط بشه، اول یه کمی پودر جوش شیرین میریزم، بعد چسب قطره رو میزنم.چسب و جوش شیرین خیلی قیمتی ندارن.یه چند دفعه که تست کنی دستت میاد.

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
اوکی.عزیز متاسفانه سرعتم پایین بود نتونستم تصویر رو آپ کنم"یه سرچ بزنی منظورمو متوجه میشی .
این مدل چسبی که مورد نظر ماست به 2 صورت در بازار یافت میشه
1کیش پمادی یا لوله ای " و 2 ومیش هم کاسه ای . که به لعنت خدا هم نمی ارزد در اکثر موارد هم دیده شده به محض باز کردن پلمپ ؛ کاسه ی قرمز خشک شده .
مدل لوله ای رو استفاده کن و حالشو ببر . کمتر از 5 دقیقه خشک میشه نیم تا یک ساعت بعد با خیال راحت ببند
باز هم مشکلی بود درخدمتم

moaser

کاربر
2009-04-28
3
4
سلام.
میخواستم ببینم اگه قرار باشه جوش بشه میشه بگید چه جوشی هست و آدرس این کارگاه رو لطف کنید.
ممنون

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,784
25,718
با سلام
دوستان متاسفانه من این تاپیکو دیر دیدم.با عرض معذرت از دوستانی که در این مورد(چسب هل) نظر منفی داشتند فقط علت میتونه تجربه نداشتن در رابطه با این چسب فوق العاده قوی باشه.
خدمت دوستان عرض شود من واسه لبتاب خودم در قسمت لولا از این چسب استفاده کردم واز اون موقع تا حالا 3 سال گذشته بدون هیچ مشکلی .
نا گفته نماند درمورد استفاده از این چسب تجربه ای هم دارم .
خواستید" همینجا اعلام کنید ؛ خدمتتان عرض میکنم

با درود ///دوستان در تکمیل فرمایشات دوستمون اینو من اضافه کنم که چسب هل در صورتی که بصورت مساوی و تمام چسب همزمان با هم مخلوط بشه و سطح مورد نظر را هم سنباده کاری کرده باشید بسار محکم میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000
بالا