آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم بوت شدن مادربرد الایت A785GM-M7

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,917
44
اصفهان
با سلام دوست عزیز میشه ولتاژ رم را بگیری و نتیجه را اعلام کنی
با تشکر

دوست من سلام
ولتاژ کجا را دقیقا بگیره؟
ولتاژ کدوم فت؟لطفا بیشتر راهنمایی کن.
ولتاژ پایه های رم هم نیاز هست؟
اگر هست ولتاژ شماره چنده پایه؟
لطفا بیشتر و مبتدی تر منو راهنمایی کنید.باتشکر

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,917
44
اصفهان
ولتاژهای رم به ترنیب عبارتند از :
sd ===== 3.3 v
ddr ====== 2.5 v
ddr2 ========= 1.8v

شما بگو چه رمی می خوره تا من بهتر بتونم راهنمایی کنم
ممنون بابت جوابت
ولی اگر اشتباه نکرده باشم SD میخوره.
ولی نه DDr
نه نه ببخش
DDR2 یا 3 میخوره.اصلا ممنون.فقط شما بگو لطفا این ولتاژها را باید کجای مادربرد بگیرم و ببینم سالمن؟
ممنون

مسعود نصوحی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2009-02-22
913
5,889
مبارکه اصفهان
آقای اکبری?شما استادید!میخواین مچ بگیرید?خودتون اگه میشه راهنمایی کنید.من سوابق درخشان شما رو در امر تعمیرات میدونم.متاسفانه بعضی مواقع شاهد مطالب اشتباه دوستان هستیم...

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,917
44
اصفهان
دوست من سلام
قصد مچگیری ندارم.ولی میخوام بدونم آقایانی ک می آیند و راه میدن آیا واقعا راهشون راهه یا بی راهه؟
منم شاگردم بجان خودم.از همه شما هم کم سوادتر.ولی میخوام بدونم چرا هی میگن هیت؟دلیل علمیشو بگن.
میگن ولتاژگیری.قبول.ولی کجا؟پین شماره چند؟چ ولتاژی باید داشته باشه؟میخوام ببینم اساتید و مدیران و مدیران ارشد عزیز میتونن جواب درست و علمی و قانع کننده به این دوست عزیز منجمله منه بی سواد بدهند؟
لطفا کمک کنید و جواب سوال اینجانب و عزیز سوال کننده را بدهید.
والا یدک کشیدن اسم مدیریت و مدیریت ارشد کار راحتیه.ولی عمل بهش بسی بسیار سخت.ایکاش این موضوع و بتونیم درست درک کنیم و مشغله کاری و هزار جور بهونه دیگرو بهانه جواب ندادن نزاریم.چرا ک وقتی شخصی مدیر و مدیر ارشد قسمتی میشه یعنی چی؟یعنی اینکه بزاره باقی جواب بدن؟ایول داره بخدا

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دوستان عزیز مخصوصا اساتید خوبم جناب اکبری ونصوحی عزیزمن که ازاین بحث های مفید شما استفاده می کنم اتفاقا اینجور بحث ها خوبه باشه ولی نه برای اینکه کسی رو متهم کنیم چون همکاران اگه کسی کامنتی می ذاره فقط برای اینه که کارگشا باشند بندگان خدا ادعایی ندارند من که دست بوس وشاگرد تمام دوستان گلم هستم ببخشید دخالت کردم ولی فکر کنم اینجور بحثهای علمی تو انجمن هرچی بیشتر باشه بهتر ومفیدتره موفق وموید باشید

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,917
44
اصفهان
دوست من توهینی نیست.من سوال پرسیدم و دوستدارم مدیران و مدیران ارشد عزیز جواب بدن و منه نادان را راهنمایی کنند.قصدم پیدا کردن جواب سوال است.لطفا منو علمی قانع کنید.لطفا منو کمک کنید.باتشکر.

بالا