آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست کمک برای تبدیل منبع تغذیه داژنگ2امپر به 3یا 5 امپر

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
سلام دوستان واساتید محترم یک سئوال داشتم که ایا میتوان منبع تغذیه 0تا30 2امپر داژنگ رو به امپر بالا تر تبدیل کرد مثلآ 3 یا 5 امپر نمیدونم شودنیه یا نه چون من یه 2امپر دارم ولی الان نیاز به امپر بالا تر دارم اگه از دوستان کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

ali_chini

کاربر
2012-05-05
48
123
مشهد
سلام دوست عزیز فکر نکنم این کار به راحتی‌ قابل انجام باشه شما از ترانس ورودی و طبقه وردی تا طبقه خروجی‌ و مدار سنس رو باید تعویض نمایئد که اصلا مقرن بصرفه نمی‌باشد بازم اساتید محترم باید نظر بدن

mahdi9617

کاربر
2018-12-03
5
3
سلام دوست عزیز.در مورد منبع تغذیه موبایل مدل DAZHENG 302D راهنمایی میخاستم.منبع رو که باز میکنی دو تا سیم به پرابلهای مثبت و منفی وصله که سر دیگه این سیمها به زیر برد کوچکی که 4 ولوم ولتاژ و جریان هست وصل میشه.میخاستم بدونم که دقیقا به کدوم پایه های بردی که چهار ولوم داره وصل میشه.اگه یه عکس واضح از زیر برد هم بزارین کافیه.ممنون میشم کمکم کنی.مدل منبع شما با مال من یکیه

hamid9873

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-23
254
177
کاشان
سلام منظورتونو واضح بگید تا راهنمایی کنم اگه منظورتون از سه تا جای فیشه که اون وسطی خالیه و بیکارست چهار ولوم هم که یکیش ولوم بغلیش ولوم دقیق که کار همونو میکنه سومی و چهاریم امپر مصرفیه که کم و زیاد میشه

K-E-M

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-12-09
337
638
سلام دوست عزیز.در مورد منبع تغذیه موبایل مدل DAZHENG 302D راهنمایی میخاستم.منبع رو که باز میکنی دو تا سیم به پرابلهای مثبت و منفی وصله که سر دیگه این سیمها به زیر برد کوچکی که 4 ولوم ولتاژ و جریان هست وصل میشه.میخاستم بدونم که دقیقا به کدوم پایه های بردی که چهار ولوم داره وصل میشه.اگه یه عکس واضح از زیر برد هم بزارین کافیه.ممنون میشم کمکم کنی.مدل منبع شما با مال من یکیه
سلام شما زحمت عکسرو بکش عکس بگی اپلود کن تا محل وصل پرابها رو روی عکس مشخص کنیم

sadegh3685

کاربر vip
کاربر
2013-04-19
15
4
تهران
سلام
خواهشا این مشکل رو حل کنید من یه منبع تغذیه رو ترکوندم سر همین دو تا سیم

Ahmad665600

کاربر vip
کاربر
2022-02-15
18
2
با سلام . به نظربنده تنها موردی که قطعا باید تغییر کنه ترانسفورماتور دستگاه هست که در حالت 5 آمپر بزرگتر و دارای جریان جروجی بالاترباید باشه بنابراین تعویض قطعات برد و استفاده ازقطعات با آمپر بالاتر به تنهایی هیچ تاثیری در خروجی منبع تغذیه شما نداره .

بالا