آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نمایش پیغام invalid boot table روی هارد 1ترابایت وسترن

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
اگه بخوای اطلاعات رو در بیاری
با کمی حوصله و اتلاق زیاد وقت میتونی
نسخه تحت بوت Active Partition Recovery- Active Boot Disk 5 رو از سایت soft98.ir دانلود کن
جواب میگری

bhasoft

کاربر
2013-06-06
7
17
با سلام خدمت همه دوستانی که با راهنمائی هاشون به بنده کمک کردن... مرسی از لطف همه دوستان. خواستم بگم من نرم افزار EaseUS Data Recovery Wizard 6.0 رو نصب کردم رو یه هارد دیگه و اون هاردم رو که localdisk شده بود و فرمت میخواست رو ریکاوری کردم.... توی نرم افزار همون اول همه اطلاعات پارتیشن های گم شدم رو آورد. بعد از اون زدم که ریکاوری بکنه که یک روز و نیم طول کشید تا ریکاوری بشه. حالا من میخواستم ببینم نمیشه کاری کرد که احتیاج به یه هارد دیگه نباشه؟؟ یعنی رو خود اون هارد اینهارو تثبیت کنه و دیگه نیازی به فرمت و پارتیشن بندی و از همه مهم تر یه هارد دیگه برای ریکاوری نباشه؟ چون اطلاعات من خیلی زیاده. 1ترابایت رو هم نمیشه رو هارد کمتر از اون حجم ریخت.خرده خرده هم جور نمیاد و خیلی زمان گیره که اونجوری خالی کنی رو حافظه های دیگه. ممنون میشم اگه دوستان اطلاعی در این باره داشته باشن و راهنمائی کنن... مرسی

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
دوست عزیز
معمولا بیشتر نرم افزارهای ریکاوری همینجورین و درستشم همینه
شما می تونی اطلاعات یک درایو رو ریکاوری کنی و روی یه درایو دیگه از همون هارد بریزی ولی دیگه احتمال خیلی زیاد نمیشه اون درایوی رو که روش اطلاعات ریختی ریکاوری کنی چون دیسک هارد حالت مغناطیسی داره .
اگر هم هاردت 1 درایو بوده که نمیشه حتما باید یه هارد دیگه باشه که اطلاعات رو روی اون بریزید.
شما اگر هاردم ببری برای ریکاوری توی این شرکتهای ریکاوری میگن برای کپی اطلاعات یه هارد بیارید.
موفق باشید.

arashshr

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
90
601
با سلام خدمت دوستان
نمی دونم مشکل دوستمون حل شد یا نه ولی من تست کردم با نرم افزاری که قبلا معرفی کردم (Partition Find and Mount) شما می تونین اطلاعات از دست رفته هاردتون رو علاوه بر اینکه به صورت مجازی ریکاوری کنین، همزمان می تونین اونها رو به محل قبلیش کپی کنین و همچنین مشکل سرعتش هم اگه از نسخه خریداری شده یا کرک استفاده کنید حل میشه. من کم کم دارم به این نرم افزار ایمان میارم.

bhasoft

کاربر
2013-06-06
7
17
با سلام خدمت دوست خوبم.مرسی از لطفت/کاملا جواب داد.من تو این مدت دنبال هارد بودم تا اطلاعاتمو بریزم روش و اینو از اول فرمت کنم تا درست شه.الان کلیه اطلاعات mount شد و نشون میده.ولی فکر کنم با بستن نرم افزار اینها دوباره پاک میشن.چطوری سرجاش فیکس کنم تا اطلاعات گم نشه؟منظور دیگه نیازی به نرم افزار نبشه و به حالت قبل برگرده؟

bhasoft

کاربر
2013-06-06
7
17
سلام آقا امیر.من با نرم افزاری که آقا آرش معرفی کردن کلیه درایوهامو آورد و mount کردم نشون داد.حالا میخوام این پارتیشن ها دوباره سر جای قبلش برگرده.منظورم رو هاردی هست که اطلاعاتش پریده.من کنار اون هارد یه هارد دیگه انداختم و با اون اطلاعات رو برگردوندم.ولی میخوام اون هاردی که اطلاعاتش رو این نرم افزار کامل نشون میده رو سرجای خودش برگردونم.منظورم خودش بازسازی کنه و بزنه رو خودش...

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
این نرم افزار کارش خیلی درسته.
ولی من تا حالا چنین کاری باهاش نکردم.
معمولا اطلاعات پارتیشن رو باهاش ریکاور میکنم و بعد پارتیشن رو دوباره میسازم و اطلاعات رو درونش کپی میکنم.
اینجوری خیالم راحت تره و اگه پارتیشن مشکلی داشته باشه با ساخت مجدد از بین میره.
اجازه بدین اقا ارش تشریف بیارن شاید راه بهتری داشته باشن.

arashshr

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
90
601
سلام دوست عزیز . شما می تونین بعد از مانت کردن درایوهای ریکاوری شده با خیال راحت به جای خودشون برگردونی اطلاعاتتون هم از بین نمیره. در ضمن برای اینکه سرعت کپی کردنت زیادتر باشه حتما نسخه کرک شده نرم افزار رو بگیر. و باید بگم که درایوهای مانت شده با یه بار ریست از بین میرند. پس سعی کن تو یکبار ریکاوری و مانت کردن اطلاعاتت رو برگردونی. در ضمن شما می تونین به جای خاموش کردن کامل یا همون شات داون کردن گزینه hibernate رو بزنی که سیستمت خاموش میشه ولی اطلاعات روی رم ذخیره میشه و وقتی روشن کنی سیستمت رو همه چیز بدون کوچکترین تغییری برات بیاد.
موفق و سربلند باشی

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir99
بالا