آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: کانفیگ کردن مودم ADSL Tp-Link

ahpa63

کاربر
2012-11-06
139
392
با سلام
من یک مودم adsl مدل tp-link td8811 دارم که با ان به اینترنت وصل میشوم حال میخواهم مودم خود را با یک مودم نو از نوع tp-link مدل td-w8951nd جایگزین کنم اما وقتی مودم جدید را وصل کرده و تنظیمات ان را از طریق سی دی انجام میدهم خطا میدهد و نمیتوانم به اینترنت وصل شوم
لطفا راهنمایی فرمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
پاسخ : نصب مودم adsl

سلام
اولا که موضوع رو به درستی انتخاب نکردی
ثانیا چرا تو بخش مودم ها سوالت رو نکردی . تو بخش نرم افزار سوال کردی
دو تا را برات درست میکنم ولی دفعه بعد دقت کن
حالا برای مشکل خود
شما نیاز به سی دی ندارید
شما باید وارد تنظمیات مودم بشی و شماره تلفن و رمز رو وارد بکنی
به نظرم مودم رو ببری به یکی از نمایندگی های فروش همین شرکتی که ازش اینترنت گرفتی
همون جا برات مودم رو رایگان کافیگ میکنه
شما هم فقط کافیه مودم رو وصل کنی به خط تلفن و استفاده کنی
حالا اینها مربوط میشه به سالم بودن مودم
اگه سالم نباشه که یه بحث دیگه داره

آخرین ویرایش:

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
با اجازه استاد پشتیبان
مسیر تنظیمات هم به این صورت هستش که شما در قسمت آدرس مرورگر 192.168.1.1 رو تایپ میکنید
با یوزر ADMINو پسورد ADMINوارد میشید
حالا دو روش واسه تنظیم دارید
1- استفاده از ویزارد که پس از انتخابش شماره VPI VCI که از سرویس دهنده باید بپرسید و وارد کنید و یوزر رو پسورد و تمام
2-روظپش دوم هم کانفیگ دستی مودم هست که در قسمت اینترفیس ستاپ یکی از پروفایل ها که VPI VCI شبیه سرویس دهنده شما باشه رو انتخاب میکنه و به هیچ گزینه دیگه جز یوزر پسورد کار ندارید و پس از وارد کردن یوزر و پسورد ذخیره میکنید و بازم تمام

البته پون مودم شما وایرلس است برای جلوگیری از سو استفاده به وایرلس هم یک پسورد بدهید
برای اعمال پسورد به وایرلس در کنار اینترفیس ستاپ گزینه وایرلس هست و انواع سکوریتی ها رو به شما میدهد

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
با اجازه استاد پشتیبان
مسیر تنظیمات هم به این صورت هستش که شما در قسمت آدرس مرورگر 192.168.1.1 رو تایپ میکنید
با یوزر ADMINو پسورد ADMINوارد میشید
حالا دو روش واسه تنظیم دارید
1- استفاده از ویزارد که پس از انتخابش شماره VPI VCI که از سرویس دهنده باید بپرسید و وارد کنید و یوزر رو پسورد و تمام
2-روظپش دوم هم کانفیگ دستی مودم هست که در قسمت اینترفیس ستاپ یکی از پروفایل ها که VPI VCI شبیه سرویس دهنده شما باشه رو انتخاب میکنه و به هیچ گزینه دیگه جز یوزر پسورد کار ندارید و پس از وارد کردن یوزر و پسورد ذخیره میکنید و بازم تمام

البته پون مودم شما وایرلس است برای جلوگیری از سو استفاده به وایرلس هم یک پسورد بدهید
برای اعمال پسورد به وایرلس در کنار اینترفیس ستاپ گزینه وایرلس هست و انواع سکوریتی ها رو به شما میدهد
دست شما درد نکنه
خوب توضیح دادی
ولی من هم میخواستم توضیح بدم ولی بعید دونستم این دوستمون سر در بیاره

تو پست اول هم ذکر کرده که سی دی مودم رو نصب کرده و این یعنی اینکه زیاد سر در نمیاره
پس به این پی بردم که باید بده دست متخصص خیلی اسون و بهتره

ahpa63

کاربر
2012-11-06
139
392
اولا از اقای پشتیبان با راهنمایی های طعنه امیزشون تشکر میکنم
ولی من یکی رو که به اصطلاح شما زیاد سر در می اورد رو هم اوردم ولی نتونست عیب کار رو پیدا کنه مشکل این است که این مودم جاهایی دیگه براحتی کانفینگ میشه حالا میخواستم بدونم که ایا علاوه بر این توضیحات عمومی ایا نکته ای یا چیز دیگری نیز وجود داره که ما اون رو رعایت نمی کنیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
اولا از اقای پشتیبان با راهنمایی های طعنه امیزشون تشکر میکنم
ولی من یکی رو که به اصطلاح شما زیاد سر در می اورد رو هم اوردم ولی نتونست عیب کار رو پیدا کنه مشکل این است که این مودم جاهایی دیگه براحتی کانفینگ میشه حالا میخواستم بدونم که ایا علاوه بر این توضیحات عمومی ایا نکته ای یا چیز دیگری نیز وجود داره که ما اون رو رعایت نمی کنیم

دوست عزیز چرا بیخودی مودم را دستکاری می کنید من دوسال پیش مودم تی پی لینک گرفتم بعدش با وارد کردن رمز ADSL وشماره تلفن راحت رفتم اینترنت تو 5 دقیقه نه کانفینگ و نه تنظیم کردم ولی نمی دونم چرا شما این مودمها رو اینقدر دستکاری می کنید

با تشکر

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
دوست عزیز بعضی از سرویس دهنده ها در قسمت امنیت سروس دهنده مک آدرس شما رو ذخیره میکنند و اجازه تعویض مودم رو به شما نمیدند .بد نیست با سرویس دهنده تماس بگیری و بگی مودمم رو میخوام عوض کنم تا مک آدرس رو برات ریستارت کنند .مخصوصا مخابرات سرویس دهنده اش این مشکل رو زیاد داره::bounce::

بالا