آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

رفتن تصویر لپ تاپHP G6-a20seبعد از آپدیت بایوس

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
سلام دوستان
امروز یه لپ تاپ g62-a20se داشتم که متاسفانه فراموش کردم backup bios بگیرم و داخل ویندوز آپدیت بایوس کردم و بعد از ریستارت کلا تصویرم تاریک شد درست مثل اینکه فلورسنت ال سی دی سوخته باشه از خروجی مانیتور تصویر داشتم اما تصویر ال ای دی بسیار تاریک بود !!! قبل از آپدیت بایوس هیچ مشکلی نداشت لپ تاپ !!!
بعد یه سری آپدیت های قدیمی هم زدم توی سایتش روی بایوس اما این بار کلا تصویرم رفت و بعد از چند ثانیه سیستم خاموش میشه !!!!

حالا هرچی فایل بایوس توی سایت hp زده میزنم تصویر نمیده ... همه قطعات رم و ال سی دی و.. سالم هستن
درحال حاضر خروجی تصویر هم ندارم با ال ای دی سالم دیگه هم تست کردم بازم فرقی نکرد .....
برای کسی پیش اومده ؟؟؟؟
کسی بک آپ شو نداره ؟
ممنون میشم اگه کسی تجربه کرده باشه راهنمایی کنه ....

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
پاسخ : رفتن تصویر لپ تاپ بعد از آپدیت بایوس

هیچوقت بایوس رو به عقب سعی کنید برنگردونید! به نظر من تو قسمت فایلهای بایوس از دوستان بخواین اگر این مدل رو دارن یک بک آپ از بایوس بگیرن و براتون آپلود کنن اگر با پسوند Rom باشه و از طریق پروگرامر بدید احتمال زیاد مشکلتون حل میشه. البته اگر ایراد از بایوس باشه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان

سلام دوست عزیز لظقا عنوان را ویرایش کنید تا دوستان بیشتر راهنماییت کنند ...........

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

سلام دوستان
امروز یه لپ تاپ g62-a20se داشتم که متاسفانه فراموش کردم backup bios بگیرم و داخل ویندوز آپدیت بایوس کردم و بعد از ریستارت کلا تصویرم تاریک شد درست مثل اینکه فلورسنت ال سی دی سوخته باشه از خروجی مانیتور تصویر داشتم اما تصویر ال ای دی بسیار تاریک بود !!! قبل از آپدیت بایوس هیچ مشکلی نداشت لپ تاپ !!!
بعد یه سری آپدیت های قدیمی هم زدم توی سایتش روی بایوس اما این بار کلا تصویرم رفت و بعد از چند ثانیه سیستم خاموش میشه !!!!

حالا هرچی فایل بایوس توی سایت hp زده میزنم تصویر نمیده ... همه قطعات رم و ال سی دی و.. سالم هستن
درحال حاضر خروجی تصویر هم ندارم با ال ای دی سالم دیگه هم تست کردم بازم فرقی نکرد .....
برای کسی پیش اومده ؟؟؟؟
کسی بک آپ شو نداره ؟
ممنون میشم اگه کسی تجربه کرده باشه راهنمایی کنه ....

دوست عزیز وقتی خروجی تصویر نداری یعنی چیپ گرافیکت مشکل داره ابتدا بایوس را با پروگرامر اپدیت کنید زیرا اپدیت بایوس از طریق ویندوز خیلی کار خطرناکی هست و اگر با اپدیت بایوس لب تاب شما راه اندازی نشد چیپ گرافیکت مشکل پیدا کرده هست

با تشکر

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir

مشکل از گرافیک نمیونست باشه. چون همونطوری که اولش گفتم بعد از آپدیت بایوس این مشکلات شروع شد.
یکی از دوستان فایل بایوس اورجینال شو برام ایمیل کرد که البته 15 ت خریدم !! ناچارا کسی که آپلود نکرد متاسفانه ...!
فایلهای بایوس توی سایت رو زدم هیچکودوم جواب نمیدادد. خلاصه بعداز پروگرام بایوس اورجینال مشکل حل شد و تصویر اومد.
از تمام دوستان برای اظهار نظرات و راهنمایی هاشون ممنونم :)

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir

اینم فایل بایوس اورجینال HP G6-a20se
پشتیبان اصلی از روی خود لپ تاپ گرفته شده .
بفرمایید. ضمیمه کردم :)

پیوست‌ها

آخرین ویرایش توسط مدیر:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
خیلی محبت کردید که آپلود کردید فقط باید منتقل بشه تو تاپیک فایلهای بایوس که همه بتونن اون رو ببینند.
موفق باشید و خوشحالم که مشکلتون حل شده

بالا