آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کولر گازی سامسونگ. ده دقیقه گرمه ده دقیقه سرده!!!

ms20

کاربر
2013-05-29
7
0
کولرگازی سامسونگ دارم. بی ضمانت. امسال سرویسش کردیم و گاز گیری شد.بعد از گاز گیری یک روزی کار کرد و چون هوا خیلی گرم نشده بود خاموشش کردیم و بعد از حدود یه ماه که روشنش کردیم دیدیم گرمه.فهمیدیم گاز خالی کرده. دو بار هوا زدن داخلش نشتی نداشت.امروز گازش رو دوباره شارژ کردیم.وقتی روشنش کردیم سرد بود اما بعد از حدود ربع ساعت گرم شد در حالی که فن و موتور کار می کنن. یه ربع سرده دوباره گرم میشه.دوباره سرد میشه.دوباره گرممم!!! سرویس کار هم اومد گفت تا حالا همچین چیزی ندیده. تو رو خدا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه.ما خوزستانیم و هوا خیلی گرمه...

sga1

کاربر
2011-01-16
57
130
ارومیه
دوست عزیز Room sensor داخل پنل رو تعویض کن ببین حل میشه!!! نتیجه رو هم اعلام کنید.
موفق باشید./.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ms20

ms20

کاربر
2013-05-29
7
0
خیلی ممنون که راهنمایی کردین. حتما اینجا نتیجه رو می نویسم

ms20

کاربر
2013-05-29
7
0
من سوکت این سنسور رو خارج کردم کلا کولر روشن نشد.یعنی یه ارور می داد و اصلا روشن نمی شد. آیا راه دیگه ای هست؟ یا حتما باید سنسور رو تعویض کنم؟

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR
سلام

معلومه با درآوردن سنسور ديگه کولر کار نميکنه !!!

شما براي تست موقعيکه باد کولر گرم ميشه ميتوني سنسور رو يک مقداري گرم کني ببيني باد کولر سرد ميشه يا نه ؟

اگر سرد شد صد رد صد سنسور خرابه ، البته بهترين کار تعويض سنسور هست ..........

پیوست‌ها

ms20

کاربر
2013-05-29
7
0
مشکل از سنسور نبود.... هنوز مشکل حل نشده

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
مشکل از سنسور نبود.... هنوز مشکل حل نشده

آیا دستگاه شما اینورتر هستش؟
اگر اینورتر هستش حتما باید گاز دستگاه کاملا تخلیه بشه و پس از وکیوم شارژ گاز بشه
شما آمپر دستگاه رو چک کنید ببینید آیا وقتی کار میکنه و گرم میشه آمپر تغییر میکنه؟
آمپر دستگاه در زمان کارکرد با آمپر مجاز که روی پلاک یونیت بیرونی نوشته یکسانه ؟

ms20

کاربر
2013-05-29
7
0
موقعی که کولر گرم می شد یکم آب ریختیم سر یونیت بیرونی. خنک شد. حالا قراره شنبه سرویسکار کولر دوباره بیاد.... ما از کولر شانس نداریم

بالا