آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در موردk800

farshad111000

Banned
2007-01-21
120
116
سلام من یک گوشی k800دارم که صفه کلیدش درست عمل نمیکنه . کلید 9 رو وقتی میزنم مثل کلید خاموش و روشن عمل میکنه و کلید های 6 و4و7 هم عمل نمیکنند گوشی رو فلش کردم وصفه کلید رو هم عوض کردم تغییری نکرد . لطفا راهنمایی کنید متشکرممممممممم

mehrdad20072

کاربر
2009-08-13
52
200
دوست عزیز این یکی از مشکلات شایع در گوشی های مدل k800 و 810 هست و مشکل از cpu گوشی میباشد و بایستی تعویض بشه برای تعویضش هم اگه خودت بخوای تعویض کنی راحته اما باید وسایل داشته باشی ولی اگه بخوای بدی بیرون تعویض کنند بین 25000 تا 35000 تومان تعویض میکنند .

saeghe222

کاربر
2009-08-21
46
82
سلام

دوست عزیز این یکی از مشکلات شایع در گوشی های مدل k800 و 810 هست و مشکل از cpu گوشی میباشد و بایستی تعویض بشه برای تعویضش هم اگه خودت بخوای تعویض کنی راحته اما باید وسایل داشته باشی ولی اگه بخوای بدی بیرون تعویض کنند بین 25000 تا 35000 تومان تعویض میکنند .
نه مهرداد جون اشتباه نكن ..... دوست من تعويض سي پي يو يك كار حرفه ايه و تازه وقتي سي پي يو را عوض كني گوشي پنج قفله ميشه كه اونم توسط تست پوينت بايد باز بشه در تعويض سي پي يو اگر يه مقدار حرارت غير متعارف بدي اي سي رم سيستم كه دقيقا پشت سي پي يو است دچار لحيم سردي ميشه و همچنين اي سي پردازشگر دورين تماس تصويري ... مهرداد عزيز من و شما تا حالا شايد چند ده مورد تعويض سي پي يو داشتيم و حرفه اي اينكاريم اين كار براي ما راحته ولي براي دوستان تازه كار مقدور نيست بنده الان در شهر خودم در هر هفته شايد چند مورد از خرابكاري همكاران تازه كار را در اين مورد حل ميكنم كه البته بعضي از اين موارد هم بر اثر دستكاري زياد هزينه هاي زيادي ميبره .مثلا همين پنج شنبه يكي از دوستان امده بود سي پي يو k800 را برداره زده بود تمام قطعات اطراف را جارو كرده بود كه چيدنشان نصف روز وقت منو گرفت .موفق باشيد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee
بالا