آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نشناختن پارتیشن های هارد و عدم نصب ویندوز بر روی هارد 500 سیگیت با وجود پارتیشن شدن

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
هارد مذکور راحت هم تو ویندوز هم تو داس پارتیشن میشه بد سکتور هم نداره ولی وقتی میاد تو نصب ویندوز قسمتی که باید درایو رو انتخاب کنی خطا میده و هیچ پارتیشنی وجود نداره .تو بایوس هم راحت شناسایی میشه تو ویندوز هم راحت اطلاعات روش کپی میشه.برو رو باز کرم و قسمت کانکتور هاش رو تمیز کردم فایده ای نداشت

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
هارد مذکور راحت هم تو ویندوز هم تو داس پارتیشن میشه بد سکتور هم نداره ولی وقتی میاد تو نصب ویندوز قسمتی که باید درایو رو انتخاب کنی خطا میده و هیچ پارتیشنی وجود نداره .تو بایوس هم راحت شناسایی میشه تو ویندوز هم راحت اطلاعات روش کپی میشه.برو رو باز کرم و قسمت کانکتور هاش رو تمیز کردم فایده ای نداشت

دوست عزیز احتمالا سی دی ویندوز شما مشکل دارد

با تشکر

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
اتفاقا با چد ورژن متفاوت از ویندوز هم سون هم xp امتحان کردم نشد بازهم.چون خودم هم شک کردم چون یه پیغامی میداد مثل اینکه سی دی رو نشناخته .تو بایوس هم تغیرات هارد رو اعمال کردم و نشد

mehran1221

کاربر
2013-03-20
82
208
اصفهان-نصف جهان
تعمیرکارهای یه cdboot دارن که یک نرم افزار به نام mhdd داخلش هست که برای تست بدسکتورهای هارد هست
اگه هارد کمتر از 20 تا unc داشته باشه با فورمت و ایریس مشکلش حل میشه ولی اگه بیشتر باشه تقریبا غیرقابل تعمیر هست

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
در صورت امکان بر روی یک سیستم دیگر نیز تست کنید چون ایراد ممکن است از سایر قطعات مثل مادربرد و پاور و کابلها نیز باشد که باعث بروز یه چنین مشکلی بشه اگر بازهم همون مشکل وجود داشته باشد سلیندر هارد مشکل دارد و بهتره جراحی بشه و البته سیلندر معیوب در کل ارزش تعمیر ندارد

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
سلام دوست عزیز با استفاده از نرم افزار سلامت هارد بگیر و ببین چند درصد سلامت هارد میزنه

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,916
44
اصفهان
دوست من سلام
به سیستمی دیگر وصل کن و با استفاده از سیستم دوم فریمورشو از طریق اینترنت آپدیت کن.متاسفانه یکی دیگه از ایرادهای هاردهای 500 سیگیت و مکستر همینه

بالا