آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خاموش شدن دل 5010 هنگام نصب نرم افزار

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

navidol

کاربر
2013-05-24
2
1
سلام دوستان. من لپتابم هیچ مشکلی نداره اما و قتی زیاد باش کار می کنم مثلا دارم یه نرم افزار سنگین نصب می کنم خاموش میشه.حس می کنم از گرم شدن زیاده لپتابه!!!!!

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان. من لپتابم هیچ مشکلی نداره اما و قتی زیاد باش کار می کنم مثلا دارم یه نرم افزار سنگین نصب می کنم خاموش میشه.حس می کنم از گرم شدن زیاده لپتابه!!!!!

دوست عزیز لب تاپ شما دارای دو گرافیک مجزا هست که شما باید گرافیک پرقدرت ان را که غیرفعال هست توسط control panel فعال کنید و از فن های خنک کننده که به کولر معروف هستند در زیر لب تاب استفاده کنید مشکلتان حتما حل خواهد شد

با تشکر

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
سلام دوست عزیز
فن خود لپ تاپ چک کنید.(از نظر دور-کثیفی-خمیر سیلیکن )
اگر نشد سی پی یو را تعویض کنید

نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

آخرین ویرایش:

navidol

کاربر
2013-05-24
2
1
دوست عزیز امکانش هست نحوه فعال کردن گرافیک پر قدرت را توضیح دهید

mehran1221

کاربر
2013-03-20
82
208
اصفهان-نصف جهان
من احتمال میدم شما کنارهدسینگ فن cpu کرک یا پرز یا یه چیزی مثل اینها باشه و عمل خنک کردن cpu شما بدرستی انججام نمیشه؟
اگه تونی در لپ تاب روباز کنی و تمیز کنی مطمئنان درست میشه ؟البته ببین خمیر سیلیکن cpu هم خشک نشده باشه؟
هیچ وقت هم لپ تاب رو روی فرش نزار و از coolpad براش استفاده کن
با تشکر

Reza Abbaspour

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-07-07
871
4,034
Azerbayjan Maragheh
یبار هارد رو کامل اف دیسک کن و دوباره ویندوز نصب کن و از یک ویروس کش قوی استفاده کن و همیشه موقع استفاده از لپ تاب سعی کن روی فرش یا جائی که سوراخهای تهویه هوا رو می گیرد از لپ تاب استفاده نکنی
اگر بازهم مشکل پابرجا باشد ایراد سخت افزاریه و اگر هنوز لپ تابت گارانتی دارد از گارانتیش استفاده کن
داغ شدن بیش از اندازه سی پی یو و خنک نشدن ان از خرابی فن سی پی یو می باشد که دستور خطا به pwm میده و کامپیوتر خاموش می کند
البته خرابی لپ تابهای دل بخصوص سری 5110 و 5010 خیلی بیشتر از بقیه لپ تابهاست که انواع مختلف خرابیها دارند

آخرین ویرایش:

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
مشکل شما همون گرم کردنه و هیچ موردی ندارید بیخود با نوت بوکت ور نرو اگه کننده ای فقط سیلیکون رو عوض کن و فن رو تمیز و روانکاری کن آخرین ورژن بایوس رو حتما بزن چون خود کمپانی دل هم متوجه این مشکل شده و در ورژن جدید دور فن رو بالا برده (همین)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا