آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تاریخچه چاپ مجلات الکترونیک در ایران

ninja yakhi

کاربر
2009-11-03
3
6
واقعا" حرف دلم رو زدی میلاد جان
اتفاقا" من هم چند جلد از اون مجله های قدیمی الکترونیک رو دارم و بدلیل علاقمندی به الکترونیک اونارو از مغازه ای با قیمت خیلی بیشتر خریدم اما خوشحالم رگه ای از گذشته رو تو دستم دارم فکر نمیکنم این جریان و نبود مجله بدرد بخوری تو زمینه الکترونیک بزودی حل بشه
به امید روزی که حال و هوای قدیم تو زمینه الکترونیک برگرده

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
من هم سر جمع یک 50الی 60 تایی مجله قدیمی دارم
دیدنشون جز حسرت چیزی برام نمیگذاره
من می گم بجای اینجا پست زدن باید یک فکری کنیم
وقتشه که نخبه های الکترونیک ایران و اللخصوص دوستان توانمند این سایت با کمک هم در صدد راه اندازی یک مجله مستقل علمی و به روز الکترونیک باشیم
حیفه که اینهمه علاقه در ایران به بیراهه بره
به هر حال من خودم آماده ام به عنوان یک نویسنده کوچک مطالبی رو جمع و جور کنم
آخر عمری بیفتیم تو کار نشریه

ep3smh

کاربر
2013-10-08
2
5
مجله علم الکترونیک را من از سال 1360 خریداری می کردم و مطالب مفیدی نیز داشت مکان آن هم در خیابان عباس آباد بخارست بود در سال 67 یکبار به آنجا رفتیم و دستگاهی را که طراحی کرده بودم برای نمایشگاه آنجا گذاشتم واقعا مطالب این مجله خیلی مفید بود الان که بیشتر شده تبلیغات و خبرهای روز اگر مجله شهریور 66 را دیدید طره فرستنده گیرنده باند 27 مگاهرتزی من را داخل آن می بینید.

ep3smh

کاربر
2013-10-08
2
5
سلام آقای رحمانیان
با فکر شما موافقم من که چند تا کارتون از این مجاه را به هنرستان الکترونیک یکی از شهرستانها هدیه دادم و چند تایی برای خودم مانده می توانی رو من حساب کنی

gore

کاربر
2014-11-01
2
2
سلام يادش به خير مجله علم الكترونيك مهندس عليزاده اويسي مهندس فرزاد ريس دانا مهران كيت فرستنده اف ام مدارات فلزياب پاساژفتوت

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام

این مجلات را سالها پیش حداقل تعداد 150 عدد را داشتم حتی قبل از آنها در مجله دانشمند تعدادی از مدارات الکترونیک را معرفی میکردند سپس سری های اولیه نامش رادیو و تلویزیون بود و در آخر به مجله الکترونیک تبدیل شد بیشتر مداراتش از کتابچه مدارات جان مارک و س بود که من فایل پی دی افش را در تاپیک مربوطه قبلا گذاشتم و اکثر قطعات آن از رده خارج شده و الان پیدا نمیشود مثلا انواع فرستنده های لامپی و ترانزیستوری و ...

بالا