آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

در خواست راهنمایی در مورد پیغام خطای جدید پروگرامر tnm5000

majid34

کاربر
2010-07-25
31
57
با سلام خدمت اساتید محترم جدیدآ پروگرامر tnm5000 خریداری کردم آنرا به یک کیس با مشخصات مین گیگا 8ir2003 رم 512 کارت گرافیک128 وصل کردم وسیستم پرگرامر از نظر سخت افزاری ضاهرآ شناخت ولی بعدآ با پیغام Error in FPGA configuration no done signal مواجه میشوم و از برنامه خارج میشود به نمایندگی مراجه کردم ولی متاسفانه جواب تاحالا با همچین اروری مواجه نشده ایم ناگفته نماند با خیلی از سیستم های دیگر تست شده این پیغام را نمی ده لطفآ اساتید محترم راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saeed sky

TNM

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-11-08
826
3,752
احتمالا کامپیوتر شما بسیار قدیمی و فاقد پورت USB2 و حداقل سیستم مورد نیاز پروگرامر 5000 باید پورت USB2 داشته باشد
اگر اصرار به استفاده از این کامپیوتر دارید یک کارت PCI برای اضافه کردن USB2 در کامپیوتر نصب کنید

با سلام خدمت اساتید محترم جدیدآ پروگرامر tnm5000 خریداری کردم آنرا به یک کیس با مشخصات مین گیگا 8ir2003 رم 512 کارت گرافیک128 وصل کردم وسیستم پرگرامر از نظر سخت افزاری ضاهرآ شناخت ولی بعدآ با پیغام Error in FPGA configuration no done signal مواجه میشوم و از برنامه خارج میشود به نمایندگی مراجه کردم ولی متاسفانه جواب تاحالا با همچین اروری مواجه نشده ایم ناگفته نماند با خیلی از سیستم های دیگر تست شده این پیغام را نمی ده لطفآ اساتید محترم راهنمایی کنید

بالا