آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

هنگ کردن dell vostro 1520 با تکون دادن

mohsenms64

کاربر
2012-06-22
32
99
باسلام
دستگاه فوق با تکون دادن کامل هنگ میکنه و باید خاموش روشن بشه
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن
ضمنا من سیستم رو کامل باز کردم فقط مادربرد و هارد وصله تو ویندوز تکون میدم خاموش میشه.با اینکخ میدونستم ویندوز نیس ولی تعویض کردم باز مشکل پابرجاست

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
باسلام
دستگاه فوق با تکون دادن کامل هنگ میکنه و باید خاموش روشن بشه
ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن
ضمنا من سیستم رو کامل باز کردم فقط مادربرد و هارد وصله تو ویندوز تکون میدم خاموش میشه.با اینکخ میدونستم ویندوز نیس ولی تعویض کردم باز مشکل پابرجاست

دوست عزیز شما ابتدا تمام اسلات های رم و کارت بلوتوث و وایرلس را با اسپری ناهید خشک و مسواک تمیز کنید در ضمن یک بار این قطعات را در بیاورید و دوباره جا بزنید در ضمن از محکم بودن پیچ و اتصالات هارد و سی پی یو نیز مطمین شوید بهتر هست این قطعات در بیاورید و دوباره بطور صحیح جا بزنید

با تشکر

آخرین ویرایش:

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز پس از انجام فرمایشات همکار گرامی JAXTOR اگر جواب نگرفتید اول با یک هارد دیگه تست کنید واگر بازهم جواب نگرفتید 1 هیت نرم روی N.B بگیرید. نتیجه فراموش نشه.

poursobhi

کاربر vip
vip
کاربر
دوست گرامی درود
با کمال تشکر از همه اساتید . بنده فکر می کنم گرم کردن مدار با هیتر بهتر است آخرین گزینه باشد . به عقیده بنده چک کردن اتصالات رم و هارد به مادر برد و همچنین سرویس محل اتصالات در درجه اول و در صورت ادامه اشکال تعویض هارد با یک هارد تست مطمئن بهتین گزینه است . در نهایت گرم کردن برد با هیت ملایم .
موفق باشید .

mohsenms64

کاربر
2012-06-22
32
99
ضمن تشکر مجدد از همه دوستان

طبق فرمایش اساتید گرامی هیت گرفتم رو چیپ شمالی کاملا مشکل حل شد.
از همگی ممنونم

فقط 1 سوال : با هیت دادن مشکل حل میشه کامل؟ برنمیگرده؟نیاز به تعویض یا ریبال چیپ نیست؟

بالا