آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تاپيك مخصوص درخواست راهنمايي جهت تعمير ايسو ساژم و والئو

sabaalarm

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-11-20
5
1
اصفهان اصفهان
با سلام ecu پراید s2000 pl4 خطای کاهش ولتاژسنسور دریچه گاز میزنه و ماشین گاز نمیخوره زاویه دریچه گاز صفر ولی ولتاژ دریچه با گاز دادن تغییر میکنه بدنه و ولتاژ درسته اتصال تا مقاومت کنترل ولتاژ و تا میکرو برقراره برنامه رو عوض کردم نشد میکرو رو هم عوض کردم عیب بر طرف نشد مقاومت و خازن سر پایه 32 میکرو سالمه لطفا راهنمایی کنید

sabaalarm

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-11-20
5
1
اصفهان اصفهان
سلام من با دیاگ پردازش موتور و دیاگ tnm5000 برنامه رو رختم هیچ فرقی نداشت با جیتگ هم ریختم فرقی نداشت

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
با سلام ecu پراید s2000 pl4 خطای کاهش ولتاژسنسور دریچه گاز میزنه و ماشین گاز نمیخوره زاویه دریچه گاز صفر ولی ولتاژ دریچه با گاز دادن تغییر میکنه بدنه و ولتاژ درسته اتصال تا مقاومت کنترل ولتاژ و تا میکرو برقراره برنامه رو عوض کردم نشد میکرو رو هم عوض کردم عیب بر طرف نشد مقاومت و خازن سر پایه 32 میکرو سالمه لطفا راهنمایی کنید
سلام دوست عزيز در بسياري از موارد اعلام كرده ام كه قبل از اقدام به تعويض قطعات با يك ecu تستي ازمايش نماييد كه ايراد از ecu ميباشد يا نه و بعد اقدام به تعمير نماييد

bbavvaffa

کاربر vip
vip
کاربر
استارت خوردن زیاد ماشین RDI 84 ECU S2000

سلام وقت بخیر.
موتور ماشین تعمیر کامل شده.
پمپ بنزین نو و دارای فشار قابل قبول هست.
دیاگ خطا ندارد
سنسور دمای آب دو مرتبه و قطعه باکیفیت تعویض شده
استپر نو شده
ولی با همه این اوصاف ماشین زیاد استارت میخوره.
احتمال خرابی در ایسیو هست؟
ماشین در حالت های مختلف اعم از اول صبح ، در حالت گرم بودن استارت زیاد میخوره و زمان مشخصی نداره ( هر وقت دلش بخواد با تک روشن میشه !!!)
نظر اساتید چیه؟
ایسیو اس۲۰۰۰ هست ، فلش و دانلود هم شده چند مرتبه

بالا