آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشكل نصب ويندوز در hp dv6-1245dx

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
244
420
با سلام بد نیست بایوس رو اپدیت کنید یا مجددا پروگرام کنید موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdi50

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
ممکنه دلیلش عدم پشتیبانی بایوس از هارد باشه ولی من چون مطمئن نیستم شما همه مراحل رو درست پیش رفتید نمی تونم دلیل قطعی بیارم و با توجه به گفته های شما ایراد یا از هارد هست یا از عدم پشتیبانی صحیح ، سیستم شما از اون هارد!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdi50

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
درود
فرمایش دوستان خصوصا نکویی عزیز را با دقت انجام دهید

براب رفع مشکل می توان از نرم افزار VistaBootPRO 3.2.0 استفاده کرد.

نکته: برای نصب این نر‌افزار باید قبلا .NET FrameWork 2.0 را نصب کرده باشید.
پس از نصب نرم افزار روی ویندوز اکس پی ( در درایو d ) وقتی نرم افزار را باز کردید یه هشدار میده که از bcd بکاپ بگیره شما هم تاییدش کنید.

حالا اگر سربرگ manage os entires را باز کنید میبینید که ویندوز سون گمشده شما را پیدا کرده و با عنوان recoverd نشونش میدهد

حالا add new os entries را انتخاب و نام ویندوز را در قسمت os name تایپ کنید و گزینه windows legacy را از بخش os type انتخاب کرده و در قسمت os drive هم درایو C را انتخاب کنید و بعد دکمه apply updates را بزنید.

دلیل اتخاب درایو C اینه که تمام فایلهای بوت داخل این درایو هست

حالا برگه system boot loader را باز کنید و دو گزینه windows vista boot loader و system partition را تیک بزند.

حالا دکمه install boot loader را بزنید.

سیستم را ریست کنید و پس از روشن شدن مجدد از منوی بوت ویندوز سون را انتخاب کنید.

mehdi50

کاربر
2007-02-05
95
247
با سلام من هارد یک ترا را باز کردم وگذاشتم روی یک سیستم دیگه دو ویندوز را نصب کردم هر دو نصب شد وبدون مشکل کار میکنه وحتی روی سیستم اولی خودش ولی مشکل روی شیستم اول اصلا نمی تونه دو ویندوز نصب کرد به نظر شما دوستان گرامی مشکل از کجا است با تشکر

بالا