آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نیاز به BIOS لنوو Z850

lolohacko

کاربر
2007-11-23
127
369
سلام دوستان.
یه Z850 LENOVO واسم آوردن پسورد داره کسی بایوس و EC لپ تاپ رو داره؟
جاب جالب اینجاست که هر سه بار که پسورد رو اشتباه بزنی مینویسه System Locked و یه کد پایین مینویسه که هر بار کدی که میده عوض میشه نمیدونم از چه الگوریتمی استفاده میکنه فکر کنم تو این مدل دیکه از مستر پسورد خبری نباشه!

amirali_101

کاربر
2013-05-11
33
198
تهران
درود
برای ورود به بایوس پسورد می خواد ؟ مشکل ورود به بایوس است ؟ توضیح بیشتر لطفا

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: lolohacko

lolohacko

کاربر
2007-11-23
127
369
بله دوست من برای ورود به بایوس پسورد میخواد و مشتری پسوردشو فراموش کرده.
سه بار میشه پسورد رو وارد کرد که اگر بار سوم اشتباه وارد کنی یه پیغام میده که system locked و یه کد پایینش مینویسه که هر بار عوض میشه اون کدی که میده و باید سیستم رو خاموش کرد و....
گفتم اگر بایوس و ای سی رو کسی داشته باشه پروگرام کنم شاید پسورد حذف بشه!

amirali_101

کاربر
2013-05-11
33
198
تهران
درود دوست گلم
شما می توانید باطری بایوس قطع کنی همه تنظیمات بایوس با حالت اولیه (حالت کارخانه) بر میگرده البته ب باید اتصال کوتاه هم بدی

1- پایه های باطری رو آزاد کن روی مادر برد -باطری به مادربرد نباشه

2- اون دو پایه آزاد شده رواتصال بده (به مادر بر هیچ جریانی نباشه )

در ضمن این مساله شاید شاید با آپدیت بابوس حل بشه که اگر OS داشته باشه این دستگاه بر راحتی می توانی این کار انجام بدی

نتیجه رو بگو

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: lolohacko

lolohacko

کاربر
2007-11-23
127
369
مرسی...
اما من دارم در مورد مادربرد لپ تاپ صحبت میکنم که این روش فقط رو پی سی جواب میده.
لپ تاپ های قدیمی رو با مستر پسورد یا پروگرام بایوس میشد انلاک کرد ولی تو لپ تاپهای جدید چیپست سکوریتی اضافه شده که شمارش با 24C شروع میشه که هم پسورد هم مک آدرس و هم شناسه لپ تاپ روشه و اگر پروگرام هم بشه تو بعضی لپ تاپ ها دستگاه بی هویت میشه.

همونطور که شما دوست عزیز محبت کردین و راهنمایی فرمودین این روش روی مادربرد پی سی جواب میده ولی روی لپ تاپ جواب نمیده...

بالا