آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی درباره مشکل شایع لپ تاپ msi سری GX600

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام دوستان یکی از مشکلات شایع در لپ تاپ های MSI سری GX600 که سری GAME میباشد اینه که بعد از مدتی با یک رم کار میکنه این لپ تاپ دارای دو اسلت رم میباشد و بعد از آن کلا دیگه تصویر نمیده در حالی که روشن میشه و ولتاژ روی بایوس و I/O هم داره گرافیک هم که عوض میکنم چون گرافیکش جدا است باز هم فرقی نمیکنه و الان دو مدل از این سری دارم که عیب هر دو مثل هم میباشد بایوس هم پروگرم کردم

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.از لپ تاپ خروجی بگیر بده به مانیتور.گرافیک خرابه.لپ تاپ های گیم بعلت فشار زیاد روی گرافیک باعث گرمای زیاد میشه و در نتیجه خراب شدن گرافیک.و از ی فن هم برای خنک کردن استفاده میکنند.یک فن بعد از مدتی جوابگوی خنک کردن هیت سینک cpu و گرافیک نیست.مال شما ی فن داره؟

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
سلام.از لپ تاپ خروجی بگیر بده به مانیتور.گرافیک خرابه.لپ تاپ های گیم بعلت فشار زیاد روی گرافیک باعث گرمای زیاد میشه و در نتیجه خراب شدن گرافیک.و از ی فن هم برای خنک کردن استفاده میکنند.یک فن بعد از مدتی جوابگوی خنک کردن هیت سینک cpu و گرافیک نیست.مال شما ی فن داره؟

گرافیکش جدا است و روی اسلت روی مین جا میخوره و فن هم نداره ولی هتسینک روش داره از گرافیک نیست چون گرافیک با یک مدل سالم تعویض کردم جواب نداد

arash_hot

کاربر vip
کاربر
2007-07-17
80
179
40
با سلام.
از چیپ گرافیک و چیپ شمالی لحیم سردی بگیرید.قطعا مشکل حل میشود.اگر نشد ریبال کنید.

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
خب من ندید که گفتی گرافیک روش گذاشتی.با دیباگر تست کن ببین چه کدی میده؟دیباگر توی چنین مشکلاتی خیلی کمک کننده هست!هیچ وقت هیچ وقت مطمئن از این نباش که اگه بایوس رو پروگرام کردی پس حتما بایوس مشکلی نداره!ممکمنه از خود آی سی بایوس باشه!برگرد به عقب.بیشتر تست کن قطعات کوچیک رو.سرسری تست نکن و چیزی رو از قلم ننداز!حتی ممکنه ی دیود و ی آی سی مثلا صدا باعث تصویر ندادن بشه!

بالا