آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار فلزیاب کتاب محمود بخت آور(جلد 4)

mahdinabati

کاربر
2008-11-03
4
14
سلام دوست گرامی درصورت امکان راهنمائی کنید برای تقویت وافزایش برد ممنون میشوم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
سلام دوست گرامی درصورت امکان راهنمائی کنید برای تقویت وافزایش برد ممنون میشوم

دوست عزیز گذاشتن هر گونه ادرس ایمیل و شماره تلفن ممنوع می باشد
قوانین انجمن را رعایت کنید

balib

کاربر
2010-10-21
13
18
ولتا÷ روی سی2 چطور به 16 ولت رسندید خازن مرغوب هم استفاده شده هردو پتانسیمتر هیچ تغییری ایجاد نمیکند

balib

کاربر
2010-10-21
13
18
ایسی یک که فرکانس 40کیلو هرتزتوسط گریستال درست میکنه واینو به تی ار1و2میده ولتا÷16از همین قسمت افزایش دهنده میگیره چطور هم چین چیزی ممکن است که هنوز تغذیه نشده فرکانس افزایش دهنده رو هم ایجاد کنه
با تشکر از دوستانی که این مدارو ساختن و جواب هم گرفتن

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

balib

کاربر
2010-10-21
13
18
ایسی یک که فرکانس 40کیلو هرتزتوسط گریستال درست میکنه واینو به تی ار1و2میده ولتا÷16از همین قسمت افزایش دهنده میگیره چطور هم چین چیزی ممکن است که هنوز تغذیه نشده فرکانس افزایش دهنده رو هم ایجاد کنه

balib

کاربر
2010-10-21
13
18
با سلام:
من این مدار وساختم وبا اطمینان خدمت دوستانم میگم هیچ مشکلی نداره،pcb اونم که توسط تیم فیبر تبریز طراحی شده تو چاپ چهارم همون کتاب آورده شده،به هر حال اگه کسی خواست نقششواسکن کردم بهش میدم،اما در مورد برد دستگاه من لوپشو بزرگتر کردم ویه آمپلی فایر به خروجیش اضافه کردم با یه سری کارهای دیگه ولتاژ مدارو بالا بردم تونستم سه متر ازش جواب بگیرم،من باهاش قاشق یه بیل کشاورزی رو تو 2.88 زدم،وهرکس بخواد این مدارو بسازه کمکش میکنم،در ضمن آقای بخت آور یکی از پیشگامان علم الکترونیک در ایران هستن ومن از دیدن مطالبی که یه عده آماتور درباره ایشون نوشتند واقعا ناراحت شدم، دوست من شما نتونستی مدار کاملی بسازی ساختن یه فلزیاب حرفه ای مستلزم داشتن تجربه و علم کافی الکترونیکی است.پس اگه به نتیجه نرسیدین صرفا دلیلش این نیست که نقشه ای که فلان ناشر تو کتابش آورده صرفا جهت تبلیغاته. متشکرم:eek:k::eek:k:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

amogoli

کاربر
2013-04-07
23
34
سلام - گذاشتن نقشه اصلاح شده اینقدر مشکله؟ خوب دوست عزیز تو که اصلاح شده اش رو اسکن شده داری چرا زحمت اینکارو نمی کشی ازش کم نمیشه که بقیه هم استفاده میکنن.

بالا