آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار فلزیاب کتاب محمود بخت آور(جلد 4)

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
سلام من ساختمش اول کار نکرد ولی با دستکاری خیلی کوچیک کار کرد اشکال تو پشت فیبر بود اونم این بود که باید پایه ی مثبت خازن c 8رو به پایه مقاومتR14 وصل می شد غیر از این عیبی نداشت و همه ی قطعاتشم درسته.

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
سلام من ساختمش اول کار نکرد ولی با دستکاری خیلی کوچیک کار کرد اشکال تو پشت فیبر بود اونم این بود که باید پایه ی مثبت خازن c 8رو به پایه مقاومتR14 وصل می شد غیر از این عیبی نداشت و همه ی قطعاتشم درسته.
سلام اگه کسی مدار کامل وعملی تفکیک رو داره بزاره ممنون میشم(مدارفلزیاب کتاب بخت آور)

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
سلام اگه کسی مدار کامل وعملی تفکیک رو داره بزاره ممنون میشم(مدارفلزیاب کتاب بخت آور)
کسی نیست به من کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHELP

aliavr

Banned
2010-02-13
208
494
سلام هیچ کس که جواب نداد اگه خدایی نکرده جواب دادید مدار شو به ایمیلم بفرستید ممنون eminem_alone28@yahoo.com
سلام دوست عزيز شما مي توانيد كتاب جلد 4 آقاي بخت آور بگيريد قيمت چنداني ندارد اگر پيدانكردي خبر بده تانقشه رابرات اسكن كنم ولي كتاب بگيري بهتره چون راهنماي وليست قطعات كامل مي باشد.

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
ممنون آقای alivarکتابشم دارم و مدارشم ساختم جواب داد ولی من دنبال مداری میگردم که این مدارو به فلزیابی تبدیل کنه که تفکیک داشته باشه هرچی هم خودم طراحی کردم بازم جواب نداد اگه کسی مدار تفکیک رو داره یا تو همین پست بزاره همه استفاده کنن یا به من بفرستن اگه بزارید یه دنیا ممنونتون میشم

hamed1385gh

کاربر
2011-08-10
16
36
مشهد
با سلام:
من دو بار این فلزیابو ساختم،نقشه اصلاح شدش در صفحه 189جلد 4چاپ چهارم اومده ونیاز به هیچ گونه اصلاحم نداره،اگه تمام قطعاتشو گیر بیارین بردش هم بد نیس

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
سلام من این مدارو میخواهم به تفکیک زن تبدیل کنم کسی میتونه در این باره کمکم کنه ممنون میشم.

htc

کاربر
2011-05-05
40
39
با سلام من ساختمش خروجیشو تقویت کردم واندازه لوپشو تغییر دادم با همون نقشه، برد مفید 2متر زیر خاک واقعا عالیه
سلام آقای hamed1385ghمیتونید در این باره کمکم کنید یه دنیا ممنونتون میشم اینجا هیچکس کمک نمیکنه هرچی هم کردم نتونستم تقویتش کنم .ممنون

بالا