آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

هشدار E0 در مادربرد ایسوس مدل P5KPL SE

azinnet

کاربر vip
کاربر
2012-09-10
165
308
سلام دوستان
مادربرد ایسوس مدل P5KPL SE خیلی خوب سوئیچ می شه ولی دیباگر کد E0 می ده و تصویر هم ندارم
از عزیزان تمنا دارد منو راهنمایی کنید
CPU گرم میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
دوست عزیز سلام با یه بازر بوقهای مادربورد را چک کنید وببینید بوق میزند ومربوط به کدام گزینه است رم یا گرافیک واگر بوق نزد یکبار بایوس پرگرام کنید ونتیجه را اعلام کنیید

abady

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-12-19
552
2,457
با سلام ........دوست عزيز بايوس را پروگرام كرديد يا نه؟...ضمنا از نظر گرمايي هم قطعات را بررسي كن و در صورت امكان يك عكس بذار.....با تشكر

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران
دوست عزیز چک کن ببین ای سی صدا این مادربورد بیش از حد داغ میکنه یا نه اگه داغ کرد تعوض کنید ونتیجه را اعلام کنید چون در بعضی از مدلهای ایسوز ای سی صدا خراب میشود این مشکل را ایجاد میکند

azinnet

کاربر vip
کاربر
2012-09-10
165
308
دوست عزیز چک کن ببین ای سی صدا این مادربورد بیش از حد داغ میکنه یا نه اگه داغ کرد تعوض کنید ونتیجه را اعلام کنید چون در بعضی از مدلهای ایسوز ای سی صدا خراب میشود این مشکل را ایجاد میکند

سلام بر استاد عزیز
عزیر و استاد گرامی خودم هم متوجه داغ شدن ای سی صدا شده ام و چون این مادربرد قبلا با همین ای سی خراب هم کار می کرد واسه همین زیاد به تعویض کردن آن فکر نکردم
در ضمن یکبار هم این ای سی را درآوردم و بدون آی سی مادربرد رو سوئیچ کردم ولی باز هم کد E0 داد
راستی اگه بخوام ای سی صدا عوض کنم از کجا تهیه کنم آیا میشه از مادربرد های دیگه استفاده کرد (البته شرکت سازنده یکی است ولی شماره آن متفاوت است ) ؟

بالا