آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر ال سی دی گوشی اب خورده

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت دوستان یک گوشی سامسونگ x460 دارم که درب و انتن داره و حدود 12 سال پیش خریدم دیروز میخاستم ال سی دی گوشی را تمیز کنم با یه پارچه نم دار که بعد از تمیز کردن یهو تصویر ال سی دی رفت و فقط الان صفحه نور داره در ضمن گوشی سالمه و داره کار می کنه و فقط تصویر نداره بردم تعمیرگاه و به من گفتند یک قطعه کنار درب ال سی دی هست که باید تعویض بشه و بیست هزار تومن خرج داره و برای تعمیرش باید چکار کنم؟ منو راهنمایی
بفرمایید

با تشکر

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز عنوانتون رو اصلاح کنید و مدل گوشی رو دقیق در عنوان ذکر کنید. درضمن باید در بخش سامسونگ تاپیک می زدید.
لطفا همین الآن عنوانتون رو اصلاح کنید

گوشیتون تاشو یا کشویی هست؟ اگر تاشو یا کشویی هست احتمالا فلت ال سی دی خراب شده و همین رو گفتن 20 تومان قیمتش هست باید عوض بشه

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
دوست عزیز عنوانتون رو اصلاح کنید و مدل گوشی رو دقیق در عنوان ذکر کنید. درضمن باید در بخش سامسونگ تاپیک می زدید.
لطفا همین الآن عنوانتون رو اصلاح کنید

گوشیتون تاشو یا کشویی هست؟ اگر تاشو یا کشویی هست احتمالا فلت ال سی دی خراب شده و همین رو گفتن 20 تومان قیمتش هست باید عوض بشه

دوست عزیز مدل گوشی x460 باید باشه در ضمن تاشو هم هست و نقره ای رنگه و انتن کوچیک هم رو گوشی داره
قیمت فلت تو بازار چنده ؟ ایا فلت این گوشی های قدیمی پیدا میشه ؟ فلتش سوکتی هست یا لحیمی ؟

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
مدلشم دقیق ندونید اشکال نداره لااقل تو عنوانتون بنویسید که سامسونگ تاشو هست گوشی.
فلتهاشون اکثرا گیر میاد و قیمتشون همین حدود ها هست ولی من قیمتهاشون رو دقیق نمیدونم. چون میگید تصویر هم سفید شده احتمال قوی ایراد از همون فلت هست. ولی خوب باید باز بشه و چک بشه و از نظر سوکتی یا لحیمی باید سوکتی باشه منتها دوستهای تعمیرکار بهتر میتونن راهنمایی کنند.

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318
چون گوشی تاشو هست و مدت زیادی است که کار کرده احتمال پارگی فلت داره فلت را چک کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
چون گوشی تاشو هست و مدت زیادی است که کار کرده احتمال پارگی فلت داره فلت را چک کن

دوست عزیز من چند جا پرسیدم گفتند ایسی لایت گوشی سوخته و باید تعویض بشه ایا این گفته درست هست ؟

با تشکر

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
بدون باز کردن گوشی که نمیشه قطعی نظر داد ولی در این موارد بیشتر مواقع فلت مشکل دارد اما میتونه از خیلی موارد دیگر هم باشه اگر چند نفر نگاه کردن و گفتن آی سی لایت ایراد دارد پس حتما همانطور هست!

بالا