آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کار با ردیاب آنتنی

SCORPION2020

کاربر
2016-02-10
1
3
اگه ازردیاب جیوه ای اسفادع میکنید،تویکی از مخزناکه جیوه وخوراک بریزین،تومخزن دومی موادیکه میگم ازهرکدوم دوسه گرم بریزید،این باعث میشه حساسیت ردیاب به ذرات و یونهای مزاحم ازبین بره. مواد: آهنربای پودرشده، طلا،خاک قرمز بیابان بدون الودگی، شن وماسه، نمک سنگی یا طبیعی، گوگرد، کریستال، کوزه خردشده، کاشی خردشده. ازهرکدام دوسه گرم مخلوط کنید وداخل مخزن دوم بریزید و از روشهای دوستان استفاده کنید ببینید چقدر فرق میکنه. فراموش نکنید هرجارفتین واسه دستگاه زدن،اول انتنهاو مخازنش رو ده دقیقه روخاک منطقه بگذارید تا جیوه اکتیو وباخاک منطقه سنس بشه بعد شروع به دستگاه زدن کنید. اساس هرموفقیتی تمرین و دانش کافیه. موفق وموید باشید. درضمن اگرجایی قصد حفاری داشتین یه دایره با فولاد دور محل بکشید،یه میخ فولادی گوشهء دایره بزنید وهنگام زدن میخ حمدوسوره بخونید وبه این کاراعتقاد کامل داشته باشید ک بااین کارا اگه جاتون درست باشه حتما موفق میشید،حتما بعداز رسیدن به بار و دراوردنش، میخ فولادی رو اززمین دربیارید. این یکی از اصول حفاریه که اساتید علوم غریبه میدونن علتش چیه،علتش مانع ازجابجاییه جنس میشه. هرجارو بدون اینکار حفرکنید حتی اگه بهترین دستگاهم داشته باشید بدلیل جابجایی جنس توسط موکلین محافظ جنس،موفق نخواهید شد.
ازین اصول پیروی کنید،انشاءالله موفق خواهید شد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
عرض ادب و احترام
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم !

خسته نباشید ... همانگونه که از عنوان تاپیک میتوان حدس زد ، این تاپیک برای آموزش و نحوه ی کار با ردیاب آنتنی ایجاد شده که امیدوارم مورد عنایت اساتید محترم قرار بگیره و به گوشه ای از بایگانی بخش سایت هدایت نشه ... انشااله .

سلام

دوست عزیز شما در عنوان تاپیک نوشتید آموزش .... ولی من تاپیک شما را باز کردم و مطالعه کردم آموزشی ندیدم گذاشته باشید و همش سوال پرسیده بودید. در حقیقت شما نیاز به آموزش داشتید و باید عنوان را می نوشتید درخواست آموزش...
درسته؟ یا من اشتباه می کنم؟

بالا