آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

ایفون صوتی تابا مدل tl-535 زنگ میخورد اما صدا ندارد.

ahpa63

کاربر
2012-11-06
139
392
با سلام
یک ایفون صوتی تابا مدل tl535 است که زنگ میزند ولی صدای رفت و برگشت نداریم و یک صدای غر غری نیز در گوشی شنیده میشود
گوشی را با یک پنل نو امتحان کردم سالم بود
لطفا راهنمایی فرمایید

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
پاسخ : ایفون صوتی تابا

با سلام
یک ایفون صوتی تابا مدل tl535 است که زنگ میزند ولی صدای رفت و برگشت نداریم و یک صدای غر غری نیز در گوشی شنیده میشود
لطفا راهنمایی فرمایید

به نام خدا
با توجه به تنوع زیاد محصول تابا الکترونیک در این سال های که مشغول تولید ایفون های صوتی و تصویری میباشد لطفا عکسی از برد قرار دهید تا بررسی شود

در ضمن لطفا عنوان پست خود را هم ویرایش کنید
در عنوان پست: مدل دستگاه و نوع خرابی دستگاه در ان گنجانده شود
مثلا

خرابی قسمت صدا ایفون صوتی تابا مدل TL535
برای اصلاح پست هم اگر با مشکل مواجح شدید از لینک زیر استفاده نمایید

[h=2]آموزش تصویری نحوه انتخاب و ویرایش عنوان صحیح برای تاپیک! [/h]

آخرین ویرایش:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

با سلام
لطفا راهنمایی فرمایید
دوست عزیز ابتدا سیم کشی ایفون را چک کنید سپس به ترتیب بلندگو و میکروفون را چک کنید و اگر مشکلی وجود نداشت ایسی صوت به شماره LM386 را تعویض کنید

با تشکر

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060

دوست عزیز ابتدا سیم کشی ایفون را چک کنید سپس به ترتیب بلندگو و میکروفون را چک کنید و اگر مشکلی وجود نداشت ایسی صوت به شماره LM386 را تعویض کنید

با تشکر
به نام خدا
دوست عزیز اقای jaxtor در آیفون های صوتی تابا الکترونیک از ای سی lm386 استفاده نشده است!!
چون اطلاعات غلط میتونه گمراه کننده باشه و حتی ضرر مالی ایجاد کند. لطفا در پاسخ ها بیشتر دقت کنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی

به نام خدا
دوست عزیز اقای jaxtor در آیفون های صوتی تابا الکترونیک از ای سی lm386 استفاده نشده است!!
چون اطلاعات غلط میتونه گمراه کننده باشه و حتی ضرر مالی ایجاد کند. لطفا در پاسخ ها بیشتر دقت کنید.
با تشکر

سلام
شما به دل نگیرید ...............دوست ما شاید تا حالا تابا به پستشون نخورده بود ................

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

به نام خدا
با تشکر

با تشکر از شما که اطلاع دادید چون من اکثر ایفونهای صوتی و تصویری که تعمیر کردم از این ایسی استفاده شده بود فکر کردم مدل ایشان هم از این ایسی استفاده شده ولی به هر حال هر ایسی که هست باید ایسی صوت تعویض بشه

با تشکر

ahpa63

کاربر
2012-11-06
139
392

با سلام و خسته نباشی
با تست led قرمز متوجه خرابی ان شده و با تعویض ان صدای غر غر از بین رفت سپس با تعویض میکروفن پنل دم در صدای بیرون به داخل نیز درست شد اما با تعویض بلند گوی دم در که خراب بود اما باز هم صدای داخل به بیرون را نداریم
ضمنا تمام ترانزیستورها تست شده و سالم هستند

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

با سلام و خسته نباشی
با تست led قرمز متوجه خرابی ان شده و با تعویض ان صدای غر غر از بین رفت سپس با تعویض میکروفن پنل دم در صدای بیرون به داخل نیز درست شد اما با تعویض بلند گوی دم در که خراب بود اما باز هم صدای داخل به بیرون را نداریم
ضمنا تمام ترانزیستورها تست شده و سالم هستند

دوست عزیز میکروفون گوشی ایفون را چک کنید در ضمن دیودهای زنر و خازنهای شیمیایی مدار صوت نیز چک شود ( البته هم در پنل دم درب و هم در پنل داخل خانه ) و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

abbas349

کاربر
2013-06-29
1
3

با سلام چند روز پیش یک ایفون صوتی کیهان تهیه کردم ومنبع تغذیه و قفل پشت درب ان را نصب کردم اما برای نصب پنل جلوی درب برق 12 ولت به ان نمی رسد و منبع تغذیه هم ان را چک کردم درست بود لطفا من را راهنمایی کنید:nevreness:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان

با سلام چند روز پیش یک ایفون صوتی کیهان تهیه کردم ومنبع تغذیه و قفل پشت درب ان را نصب کردم اما برای نصب پنل جلوی درب برق 12 ولت به ان نمی رسد و منبع تغذیه هم ان را چک کردم درست بود لطفا من را راهنمایی کنید:nevreness:
به نام خدا
سلام. برای طرح مشکل خود تاپیک جدیدی باز کنید.

بالا