آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشاوره جهت خرید لپتاپ تا رنج ۲ میلیون تومن

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
سلام دوستان

یک لپتاپ تا رنج تقریبا ۲ میلیون تومن می‌خوام بخرم، برا مصرف خونگی و کار خیلی‌ خاصی‌ نمی‌خوام باهاش بکنم.

اگر دقت کرده باشید مثلا ۲ سال پیش لپتاپ Dell 5110 تو بازار گل‌ کرد و خوب میفروخت، منم یه چی‌ تو همین مایه‌ها می‌خوام، البته ۲ سال پیش 5110 قیمتش ۸۵۰ هزار تومن بود ! الان فک کنم ۲ تومن شده دیگه !

به هر حال ممنون میشم دوستان با تجربه کمک کنند.

شاید هم با این بودجه باید به گزینه‌هایی‌ مثل Acer یا Lenovo فکر کنم.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام مدلهای جدید دل واقعا خوبند ایسر خوبه ولی خدماتش خیلی ضعیفه به نظر من کیفیت وخدمات سونی ایسوس اچ پی ودل اگه اچ پی 4530یا 4540 بگیری خوبه موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
نه منظورم شرکت نیست سازگار خوبه ولی فقط برای خودش نگه می داره وتو بازار نمی ده من یکی دوتا ایسر داشتم یکیش یک فلت مانیتور می خواست همه جا رو زدم نتونستم گیر بیارم دیگه سه روز روش کارکردم تا خودش وتعمیر کردم یک کیبرد من نتونستم پیدا کنم

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
در کل هر مارکی معایب و مزایایی دارد
نمیتوان گفت کدام بهتر است کدام..............................
ولی در هر صورت برند را باید نسبت به قیمت دستگاه و مشخصات ان با سایر برندها مقایسه کرد.
سپس انتخاب یک شرکتی که پشتیبانی خوبی از لحاظ خدمات داشته باشد.

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
با سلام
تا وقتی لپتاپهای اصلی مثل ASUS وACER با گارانتی معتبرموجود میباشد چرا مارک تقلبی و غیر اورژینال Dell؟
البته اکثر لبتابهای dellموجود در کشوردستکاری شده واصالت ندارند.

سلام، می‌شه بیشتر توضیح بدید؟
یعنی‌ چی‌ دستکاری شده؟ اصلا گنگ شدم ! چی‌ بخرم پس؟

ایسوس رو کی‌ تو ایران گنده کرد؟ همین شرکت‌های گارانتی که ایسوس رو میفروختن روش مانور کردن تا الان ذهن ایرانی‌‌ها به این سمت میره که ایسوز تو همه چی‌ اوله !

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
الان من تو این ۲ تا لینک که نگاه می‌کنم، روی کاغذ لپتاپ Dell خیلی‌ بهتره و حتی نظرات کسانی‌ که اون پائین ثبت شده و امتیاز‌هایی‌ که دادن خیلی‌ بالاست نسبت به این HP

Dell 3521

Hp 4540

ماضیا و معایب رو که همه دارن اما عرض کردم که یک سری مدل‌ها تو بازار گل‌ می‌کنه، یک سری‌ها خوش فروش به اصطلاح و یک سری زیاد جالب نیست. باز منتظر نظرات دوستان می‌مونم. مرسی‌

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
الان من تو این ۲ تا لینک که نگاه می‌کنم، روی کاغذ لپتاپ Dell خیلی‌ بهتره و حتی نظرات کسانی‌ که اون پائین ثبت شده و امتیاز‌هایی‌ که دادن خیلی‌ بالاست نسبت به این HP

Dell 3521

Hp 4540

ماضیا و معایب رو که همه دارن اما عرض کردم که یک سری مدل‌ها تو بازار گل‌ می‌کنه، یک سری‌ها خوش فروش به اصطلاح و یک سری زیاد جالب نیست. باز منتظر نظرات دوستان می‌مونم. مرسی‌

سلام.بنده هم نظر خودمو میگم!به عنوان ی تعمیر کار که اکثر لپ تاپ هایی که در ایران هست رو تعمیر کردم .فقط و فقط توشیبا رو بهت پیشنهاد میکنم البته اگه گیر بیاد.مارک های عالی با عمر بسیار بالا زیاد هست.متاسفانه ما ایرانی ها فقط و فقط دهن بین هستیم.ایسوس اچ پی آشغال!و... فقط اینا رو می بینیم.هیچ شرکت گارانتی کننده ای لپ تاپ خوب(جنس خوب )وارد نمی کنن!!چرا!!!بخاطر سود کمشون. لپ تاپ های خوب و اصل شرکت سازنده سود خیلی کمی دارن!لپ تاپ های عالی مثل توشیبا و msi و...... وارد نمیکنن(خیلی کم).اگر هم لپ تاپ خوبی دیدی بدون اون شخص خودش از خارج کشور آورده.

بالا