آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل : روشن و تصویر ندادن لپ تاپ ACER 5536

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
با سلام خدمت دوستان عزیز

لپتاپ روشن میشه فن 5 ثانیه کار میکنه میمونه اما از تصویر خبری نیست.

پروگرام کردم . باطری بایوس عوض کردم . کارت گرافیک هیت گرفتم (AMD) . سی پی یو داغ میشه.

*تشکر از راهنماییتون*

آخرین ویرایش:

p.zonouz

کاربر
2012-08-03
119
356
تبریز
جناب مدیر آزمایشی تعميرات لپ تاپ لطفا به این هیت گرفتن نرم و سخت و هر چی تو اینجا خاتمه بدیم. چون من بردهایی اومده برام که اگه همین هیت گرفتن نبود قابل تعمیر بود و با ریبال حل می شد ولی جوری با هیتر زغالش کردن که نه چیپ بلکه متالیزه زیرشم سوخته.

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
جناب مدیر آزمایشی تعميرات لپ تاپ لطفا به این هیت گرفتن نرم و سخت و هر چی تو اینجا خاتمه بدیم. چون من بردهایی اومده برام که اگه همین هیت گرفتن نبود قابل تعمیر بود و با ریبال حل می شد ولی جوری با هیتر زغالش کردن که نه چیپ بلکه متالیزه زیرشم سوخته.
سلام.دوست عزیزم.با عرض پوزش باید بگم 100 درصد مشکل از خودتون بوده که برد ها رو غیر قابل تعمیر کردید یا بقول خوتون پودر کردید!!!!شما دما رو بالا گرفتید و تجربه کافی روی کار با برد و هیتر نداشتید.

p.zonouz

کاربر
2012-08-03
119
356
تبریز
عزیز دل برادر من این کار و نکردم. دوستانی هستند که کلا تعمیرات لپ تاپ . پی سی رو در هیت گرفتن می بینند. یک بار هیت درست شد حله نشد دوباره هیت و .....

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
عزیز دل برادر من این کار و نکردم. دوستانی هستند که کلا تعمیرات لپ تاپ . پی سی رو در هیت گرفتن می بینند. یک بار هیت درست شد حله نشد دوباره هیت و .....

دوست عزیز اینجا جای دعوا یا به رخ کشیدن معلومات و خودنمایی و .... نیست! شما که تمام کلمات قبلی رو توی 1 پست انجام دادی! اولا که بنده توی پست خودم نوشتم(1بار ریبال کنید اگر جواب نداد عوض کنید) ، دوما که بار ها بنده با 1 هیت ملایم و سرویس هیت سینک مشکل گرافیک رو حل کردم وتا به حال خداروشکر توی این چند سال کار برگشتی نداشتم! شما دروحله اول تلاش کنید که هر آنچه نوشته شده رو بخونی و برداشت غلط نکنی و در وحله دوم اگر کسی نتونست کاری رو انجام بده به این حساب نزاری که هیچ کس نمی تونه انجام بده!!!
موفق و پیروز باشی.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دوستان لطفا باهم دوست باشید ما اینجا همه همکاریم یکی تجربش بیشتره یکی بیشتر درس خونده وهمه گردهم جمع شدیم تا تبادل اطلاعات کنیم بدون هیچ چشم داشتی فقط برای رضای خدا وپرداخت زکات علم که همون نشر علم هستش وکاری هم که برای رضای خدا باشه دیگه گفتن نیاز نیست من با نظر هردوی شما موافقم ولی آقای سخی پور یکی از باتجربه های سایت ماست من خودم هم چندین بار بایکبار هیت گرفتن یا ریسولد کردن کار مشتری رو راه اپانداختم پس نمیشه گفت اصلا نمیشه این کار وکرد میشه ولی اصول خودش رو داره موفق وموید باشید یا حق

آخرین ویرایش:
بالا