آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دزدگیر و دوربین

BEBETO

کاربر
2008-01-22
37
86
با سلام من یک دفتر خدمات ارتباطی دارم؟؟
می خوام براش دزدگیر نصب کنم که سیستم اصلیشو با تلفن کننده دارم(مارکco ms) من می خوام چشمی و دتکتور دود بسیار حساس بزارم چه مارکی پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟؟
چشمی پارادوکس خوبه یا نه؟؟؟

در ضمن من می خوام 3 دوربین تو دفتر بزارم؟
ac باشه بهتره یا dc???
dvr 4 کاناله چه مارکی بخرم بهتره؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: guest1

roohollah

کاربر
2009-02-04
214
684
با سلام يه فايل اموزشي از نصب دزد گير و دوربينها ميخواستم ايا هست با تشكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: guest1

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
می خوام براش دزدگیر نصب کنم که سیستم اصلیشو با تلفن کننده دارم(مارکco ms) من می خوام چشمی و دتکتور دود بسیار حساس بزارم چه مارکی پیشنهاد می کنید؟؟؟؟؟؟

ac باشه بهتره یا dc???
با سلام دوست عزیز چشمیهای بازار زیاد تفاوتی باهم ندارند وفقط پول اسمشون رو میخورند من خودم 5سالی است از کلکسون استفاده میکنم که حساسیت خوبی داره ووسعت دید مناسبی داره در مورد تلفن کننده دستگاه کلاسیک واسپریت (ایرانی)از جمله دستگاههای خوبی هستند اگر تلفن کننده را بخواهی کنترل کنی از اسپریت++ استفاده کن .در مورد استندالون (dvr)اگر کیفیت رکورد بالی میخوای از دستگاهای با فریم بال استفاده کن واگر میخواهی اطلاعات را رایت کنی از مدلی کهdvdrwدارد انتخاب کن اگر میخواهی انتقال تصویر داشته باشی بهتر است از دوربینهای ipدار ودستگاه ipدار استفاده کن چون دیگر نیازی به کنورتور 458 نداری.
قیمت دوریبن مناسب 75000ودستگاه 25000باز اگر راهنمای نیاز بود در خدمتیم

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
دوربین ودزدگیر

ac باشه بهتره یا dc???
با سلام دوست عزیز چشمیهای بازار زیاد تفاوتی باهم ندارند وفقط پول اسمشون رو میخورند من خودم 5سالی است از کلکسون استفاده میکنم که حساسیت خوبی داره ووسعت دید مناسبی داره در مورد تلفن کننده دستگاه کلاسیک واسپریت (ایرانی)از جمله دستگاههای خوبی هستند اگر تلفن کننده را بخواهی کنترل کنی از اسپریت++ استفاده کن .در مورد استندالون (dvr)اگر کیفیت رکورد بالی میخوای از دستگاهای با فریم بال استفاده کن واگر میخواهی اطلاعات را رایت کنی از مدلی کهdvdrwدارد انتخاب کن اگر میخواهی انتقال تصویر داشته باشی بهتر است از دوربینهای ipدار ودستگاه ipدار استفاده کن چون دیگر نیازی به کنورتور 458 نداری.
قیمت دوریبن مناسب 75000ودستگاه 25000باز اگر راهنمای نیاز بود در خدمتیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
با سلام يه فايل اموزشي از نصب دزد گير و دوربينها ميخواستم ايا هست با تشكر
با سلام دوست عزیز اگر چند روزی صبر کنی انشاءاله بخش دوربین ودزدگر ایجاد میشود ودر ان قسمت توضیحات لازم را میدهم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.
بالا