آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ماشین لباسشوئی LG مدل wd_1050 FH

gh.vahab

کاربر
2013-05-06
1
0
بعد از انجام شستشو با پودر ، هنگامی که آب باید تخلیه شود تا لباسها با آب تمیز آبکشی شود، ماشین هیچ عکس العملی نشان نمیدهد. ( البته این مشکل گاهاً پیش می آید.) در ضمن پمپ تخلیه را به تازگی تعویض نموده ام و به صورت مطلوب کار میکند. مشکل در کجا میتواند باشد. با تشکر

saeedmoh144

کاربر
2012-04-16
24
28
سلام عیب می تواند از برد دستگاه باشد زمانی هیچ عکس العملی انجام نمی دهد ارور خاصی هم میده یا نه منظورت با پودر اینه که بدون پودر کارش خوبه

آخرین ویرایش:

usermostafa1

کاربر
2014-01-24
1
1
سلام. من هم با این مشکل مواجه شدم. ماشین خوب کار میکنه میره تو تایم 11 - 10 دقیقه گیر میکنه . دیگه پایین نمیاد. و تخلیه انجام نمیده . البته پمپ تخلیه چک کردم. برد هم چک کردم ظاهرا مشکل خاصی تو اتصالات نیست. و همچنین فیلتر و شیلنگ هم چک شد. ردیف بود. البته بعد چندین دقیقه فرمان تخلیه نمیشود ظاهر میشه. مشکل از کجاست؟ برد یعنی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh
2019-06-23
4
6
پایین بودن ارتفاع شلنگ تخلیه و همچنین جرم گرفتن شلنگ تخلیه و یا وجود شی خارجی داخل پمپ که گاها به پروانه پمپ درگیر میشه میتونه از عواملی باشه که موجب این میشه دستگاه یه بار تخلیه کنه یه بار تخلیه نکنه
همچنین اگر شلنگ تخلیه به زیر سینک وصل شده اتصالات زیر سینکی رو بررسی کنید که جرم و گرفتگی نداشته باشند
نیم سوز بودن و یا تاب داشتن پروانه پمپ تخلیه هم میتونه باعث این ایراد بشه ..
کثیف بودن اتصالات هیدروستات و کپسولی زیر دیگ هم از مهمترین عوامل هستند که باعث میشه دستگاه هنگ کنه و درست عمل کرد نداشته باشه

جهت اطلاعات بیشتر به سایت من مراجعه کنید

https://www.samsungcustomers.com

بالا