آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

در خواست مدار اکو تکرار حرفه ای

milad555

کاربر
2007-09-12
20
111
با سلام خدمت شما آقای رجبی امیدوارم که در کارهای خود موفق باشید از شما خواهشمند هستم که مدار کاملی از یک اکو تکرار حرفه ای را در سایت قرار دهید البته منظور من مداری که چندین آی سی در آن بکار رفته باشد و دارای تکرار بالا باشد نه مدارهایی که با یک آی سی 14 پایه 700 تومانی که در بازار است بلکه از نمونه مدارهای که در اکو های تجارتی بکار رفته است ممنون از شما

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام خدمت شما آقای رجبی امیدوارم که در کارهای خود موفق باشید از شما خواهشمند هستم که مدار کاملی از یک اکو تکرار حرفه ای را در سایت قرار دهید البته منظور من مداری که چندین آی سی در آن بکار رفته باشد و دارای تکرار بالا باشد نه مدارهایی که با یک آی سی 14 پایه 700 تومانی که در بازار است بلکه از نمونه مدارهای که در اکو های تجارتی بکار رفته است ممنون از شما
با سلام :
دوست عزيز همين ايسي هاي مجتمع كه اشاره كرديد براي اكو از كيفيت و بازده بيشتري نسبت به قطعات متعدد مصرف شده در يك مدار را دارا ميباشند با اين وجود بنا به درخواست شما اين هم يك مدار مورد درخواستي دانلود فرماييد .
(واين هم يكي ديگه كه پيشرفته ميباشد ) : http://www.irantk.ir/showthread.php?p=26762#post26762
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا