آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

PC3000 Chine یا HDD Doctor Suite Hero II

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MASOOD.13

کاربر
2011-02-24
8
27
سلام دوستان. مطمینم این تاپیک در صورت به نتیجه رسیدن بدرد خیلی ها خواهد خورد. پس از اساتید گرامی خواهشمندم شرکت کنن.
میخواستم نظرات دوستان عزیز رو تو این زمینه بدونم... من میخوام دستگاهی رو واسه شروع کار خریداری کنم.(pc3000 chine یا doctor suite hero II)
1- فرقشون در چیه؟ آیا با داشتن یکی از این دستگاه ها، کمبود اون رو نسبت به دستگاه دیگر،با نرم افزار یا ابزار دیگه با قیمت کمتر میشه جبران کرد؟!
2-با در نظر گرفتن هزینه خریداری Pc3000 چینی یا Hdd Doctor suite hero II
3-از این دو مدل پیشنهاد میدید کدوم رو بگیرم و چرا؟! اگر پکیج یهتری سراغ دارید خوشحال میشم معرفی کنید.

saeed2041

کاربر
2012-08-15
307
848
(نیشایور)
من خودم تخصصی کار نکردم در حد چند ساعت . تا اونجایی که من اطلاع دارم اینکه چینی ها از روی دستگاه روس کپی برداری کردند حالا کارایی pc3000 چینی بیشتر برای ریکاوری هست یعنی بیشتر قسمت ریکاوریش جواب میده هم برای هاردهای sata و هم ide . اما برای هاردهای sata به مشکل میخوری چون option های لازم و کارایی برای هاردsata نداره ولی برای هارد ide زیادم بد نیست که الان دیگه کارایی نداره .

saeed2041

کاربر
2012-08-15
307
848
(نیشایور)
در کلش گول این آموزشگاه ها رو نباید خورد . مسئله اصلی هم اینجاست حتی اگه pc3000 روس هم داشته باشی دلیل براین نمیشه که بتونی هارد تعمیر کنی چون تعمیرات تجربه میخواد و علم تعمیرات . بنده خدایی هست که میگفت نماینده hdd dr suite هست آقای رضایی نژاد که واقعا بار علمیش زیاد هست . اگه تهرانی ادرس بدم بری باهاش صحبت کنی.

yasin1356

کاربر
2012-01-20
9
15
در کلش گول این آموزشگاه ها رو نباید خورد . مسئله اصلی هم اینجاست حتی اگه pc3000 روس هم داشته باشی دلیل براین نمیشه که بتونی هارد تعمیر کنی چون تعمیرات تجربه میخواد و علم تعمیرات . بنده خدایی هست که میگفت نماینده hdd dr suite هست آقای رضایی نژاد که واقعا بار علمیش زیاد هست . اگه تهرانی ادرس بدم بری باهاش صحبت کنی.

با سلام لطفا ادرس یا شماره تلفن این بنده خدا رو که گفتی برامون بنویس.

MASOOD.13

کاربر
2011-02-24
8
27
ممنونم از راهنماییت. اگر امکانش هست آدرس ایشون رو بدید ممنونم؟

MASOOD.13

کاربر
2011-02-24
8
27
من یه چیزی مطمین نیستم... این دستگاه دکتر سوییت رو توی گوگل سرچ کنیم هیچ سایتی دربارش توضیح نداده. و مشخصه که سایتی که معرفی شده توسط یه فرد راه اندازی شده و مرتبط با هیچ شرکتی نیست.. البته نظر من اینه..دوستان شما هم نظری دارید بگید

MASOOD.13

کاربر
2011-02-24
8
27
آفا ما میگیم سایت واسه شرکت نیست شما باز آدرس سایت میدید؟!
شما خودتون احتمالا وارد کننده این دستگاهی....نمیدونم...******
این دستگاه رو تو نت هم نمیشه واسه خرید پیدا کرد بعد موندم چجوری فقط شما دارید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا