آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

PC3000 Chine یا HDD Doctor Suite Hero II

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MASOOD.13

کاربر
2011-02-24
8
27
آقایی که ادعات میشه از نظر فنی بحث بشه و این حرفا... آقا جان شما چرا میخوای محصولی که اصلا برای ایتالیا نیست رو مدعی بشی هست.
دوستان برید سایت www.alexa.com و آدرسی که ایشون گفته رو آمار بگیرید ببینید چه وضعی داره. میدونم با سایت alexa آشنایی دارید. این سایت نشون میده که سایتی که این آقا معرفی کرده اصلا هیچ بازدیدی نداشته فقط به آمار کوچیکه که اونم فکر کنم من همش بازدید کردم.هیچ بازدیدی از هیچ کشوری...جالبه یه سایت ایتالیایی با این ابزار مثلا کارآمد هیچ طرفدارو بازدید از سایتی نداره.
بذارید اینطوری بگم به طور مثال همین سایت irantk توی alexa آمار داده که از سه کشور ایران،آلمان،انگلیس بیشترین بازدید رو داشته که مسلما میدونید دو تای آخر بدلیل استفاده کاربران از ف--ر شکن هست. بهر حال امیدوارم این آقا از این تبلیغات بیخود دست برداره.
اگه دستگاه خوبیه و کارآمد باشه ما هم طرفداری میکنیم و حرفی توش نیست. اما مشکل من اینکه چرا میخواید به عنوان محصول ایتالیا غالب کنید و میرید واسش سایت طراحی میکنید و مارو یه مشت عقب افتاده فرض میکنید.
نمونه آمار سایت WWW.HDDDOCTOR.EU
hdd.jpg

نمونه آمار سایت http://www.irantk.ir
irantk.jpg
تصمیم با شما..آقای محترم بازم چیزای دیگه واسه روو کردن دارم..

janjan

کاربر
2009-12-31
75
739
با سلام خدمت دوستان
اینجانب از دستگاه استفاده کردم متاسفانه تبلیقات شرکت مورد نظر درست نیست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ardalans

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
اینجا نه جای تبلیغ هستش و نه شکایت کردن
اینجا انجمن تخصصی تعمیرکاران هستش که مشکلات دوستان رو حل میکنه
پس این مباحث همه ما رو به حاشیه میکشونه
تنها چیزی که میتونه در این انجمن مجاز باشه اینه که کاربر سوال و مشکلی در مورد این دستگاه داشته باشه و دوستانی که اطلاعاتشون خوبه جواب بدن
دیگه اسم شرکت و سایت و... ممنوع و بر خورد میشه
متاسفانه این تبلیغ کنندگان یک چیز میگن و خریدان یک چیزه دیگه
پس تا موقعی که از این اختلافات میشه و نظم انجمن رو به هم میریزه تایپیک بسته میشه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا