آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ریستارت مودم adsl dlink مدل dsl-2730u

matin.poorali

کاربر
2012-11-29
44
197
زنجان
با سلام خدمت دوستان
این مودم همانطور که بالا مدلش رو نوشتم وقتی به برق وصل میکنی بعد از چند ثانیه ریستارت میکنه و تا زمانیکه به برق وصله این کارو انجام میده من چیپ اصلی رو هیت دادم ولی متاسفانه فرقی نکرد ممنون میشم اگه کسی در این زمینه تجربه ای داره راهنمایی کنه با تشکر

bamesabz

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-13
31
46
دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم کسی دلیل این مشکل رو نمیدونه ؟

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
من هم به این مشکل برخوردم. وقتی دکمه ری استارت رو فشار می دم و نگه می دارم پاور قرمز و ثابت می شه. فقط همین
ولتاژ ها رو تست کردم همه درستن. من به کریستال مشکوک شدم ولی خوب کریستالش رو پیدا نکردم که تعویض کنم

bamesabz

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-13
31
46
خازن های 470 میکرو و 100 میکرو رو تعویض کردم آی سی های اصلی رو هم هیت دادم رام رو با جدا کردن آی سی مربوطه دوباره پروگرام کردم فقط کریستال رو منم فعلا تو دسترس ندارم تست کنم تا بعد ببینم با تعویضش جواب میگیرم یا نه مرسی بابت پاسختون :eek:ok:

آخرین ویرایش:

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
تست کردی به من هم اطلاع بده. ممنون

bamesabz

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-13
31
46
من آی سی مربوط به رامو واسه محکم کاری تعویض و دوباره پروگرام کردم جواب نداد کریستالم متاسفانه ندارم تو دسترس در رابطه با رو چراغ قرمز موندن مودم منم همین مشکل رو داشتم 30 ثانبه ریست رو نگه داری این حالت میشه بعد میشه فریمور مودم رو از آی پی 192.168.1.1 که فقط یه صفحه میاد بالا میشه واسه آپدیت اقدام کرد آپدیت هم میشه به راحتی فریمور رو قبول میکنه ولی بعد از ریست دوباره همون حالت میشه اول چراغ پاور روشن و سبز میشه بعد از چند ثانیه چراغ WPS و DSL یه چشمک میزنه و ریستارت میشه این عمل چند بار تکرار میشه از بابت آداپتور تغذیه مودم هم مشکلی وجود نداشت به چیپ وای فای من مشکوک شدم که مشکل داره و مودم چون نمیتونه شناساییش کنه ریستارت میکنه نظر دوستان چیه ؟ :uncomfortableness:

آخرین ویرایش:

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
من هم خیلی مشتاق هستم بدونم. این موردی که شما فرمودید هم می تونه علتش باشه

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس