آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقشه ساخت کابل پروگرام بیسیم gp338,gm338

mahdi906

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-13
6
10
پروگرامر و نرم افزار gp338 , gm950 , ...

با سلام
توی سایتهای زیر میتونین نقشه و نرم افزارهای موردنیازتون رو دانلود کنین.

http://www.hkra.org/homebrew/rib/Rib.html

http://bg4ieb.chinaham.com/software.htm

سایت دومی به زبان چینی هست ولی اسم مدلها و حجم فایلها مشخصه. به راحتی میتونین دانلود کنین.:eek:k:

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با سلام
اگه دوستان در مورد ساخت ریپیتر موتورولا اطلاعات دارند ممنون میشم کمک کنن
مدل gm300 یا gm338
با عرض سلام
قبلا برای این منظور پستی ارسال کرده ام

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
با عرض سلام
شرمنده شدم
عزیزم من فکر کردم کابل پروگرام ، منظورتان بود ، در این مورد اطلاعاتی ندارم . از دوستانم سوال میکنم و راهنمایی تان میکنم

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,018
اصفهان
سلام.اگه این بیسیم امکان ارتباط تک به تک مشترکین با اپراتور رو داره(یعنی مشترکین صدای هم دیگه رو نداشته باشن) نحوه تزریقشو لازم دارم.باتشکر
با عرض سلام
اینگونه بیسیم ها به 3 دسته تقسیم میشود : 1- مولتی کانال بدون نیاز به پروگرام کردن 2- بسیم های حرفه که باید از اداره فرکانس مجوز و نیز یک یا چند باند فرکانس خریداری کنید و با پروگرامر ، هر کدام را جهت ارتباط با باند مورد نظر برنامه ریزی نمایید 3- مولتی کانال بدون نیاز به خرید فرکانس ولی قابلیت برنامه ریزی دارد

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام دوستان من شرکت در زمینه شبکه های بیسیم دارم و چند سالی هست فعالیت میکنم اگه سوالی بود در خدمتم :busted_red::busted_red:

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
جناب jfrras عزیز
پیام شما دریافت شد . خدمتتان عرض کنم که متاسفانه تمای قطعات هست ولی فقط مصرف داخلی داردما مجوز از سازمان (رگولاتوری) تنظیم ومقررات رادیدیوی کشور را داریم . قطغات لزوم و مورد استفاده برای تمامی بی سیم ها و سیستم های مخابراتی را طی لیستی فقط جهت تعویز به ما داده می شود و قطعات معیوب گرفته میشود و حتی گزارش میشود . اما درمورد راهنمائی عرض کنم که در بی سیم ها و سیستم های مخابراتی جدید اصلا مخصوصا در قسمت final rfو انتن هیچ گونه ترانزیستوری البته در سیستم های دستی وجود ندارد و فقط یک نوع پاوری با فرکانس قابل تنظیم قرار داده شده که شامل ***** ها و غیره میباشد اما تمامی قطعاتی که فرمودین مشابهات ان در بازار تهران وجود دارد مخصوصا ترانزیستور با توان بالا و فرکانس بالا بصورت 4 پین ...

بالا