آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

افت دمای فریزر پارس بدون برفک مدل frznf170

joli-poli

کاربر
2013-02-08
2
9
با سلام،
یخچال فریرزر منزل دچار افت دما شده است،
بدین صورت که تقریبا هر روز 2تا3 درجه دما کاهش یافته است که نهایتا با رسیدن به دمای 6 درجه فریزر را خاموش نمودیم،
البته قابل ذکر است که تا کنون 2بار این اتفاق افتاده بود که سرویسکار برد فریزر را تعویض نمود،
ممنون میشوم در مورد علت این امر و تعمیر آن راهنمایی بفرمایید
سپاسگذار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست گرامی این مشکل شایعی در فریزرهای نوفراست پارس است که فریزرهر6ماه یکبار برفک میزند وبعد از آب کردن برفها مشکل حل میشود ومعمولا تمامی قطعات سالم است کارخانه راه حل مفیدی ارائه نموده است که سنسور دیفراست که در میان فین های اوابراتور جاسازی گردیده است بیرون کشیده وبه نزدیکی فن در انتهای کابین میبریم و مشکل حل میشود

محمد1361

کاربر
2013-04-26
71
57
باسلام دوست عزیزمنم بافریزر نوفراست پارس درگیرشدم هی چندماه یبار برفک میزد یهو متوجه شدم تعمیرکار قبلی جای سنسور اواپراتور رو با سنسور محفظه اشتباه بسته برعکس کردم درست شدمعمولا سنسور اواپراتور رو سوکتش قرمزه:ghost:

1345am

کاربر
2006-10-24
2
0
دوستان فریزربدون برفک پارس من همین مشکل را دارد یعنی هر دو سه ماه یک بار دمای آن افت می کند و ما مجبوریم فریزر را از برق بکشیم تا برفک آن آب شود .با توجه به اینک تعمیر کار در منطقه ای که ما هستم وجود ندارد و ما می بایست فریزر را به شهر ببریم و این مستلزم صرف هزینه است دوستان عزیز لطفا اگر امکان دارد اینجانب را راهنمایی کنید تا بتوانم جای سنسور مورد نظر را تغییر دهم .

1345am

کاربر
2006-10-24
2
0
چن وقتی یخچال فریزر پارس مدل 170 خطایdf|بروی صفحه نمایشگر هست و عیب انگار مال سنسور دیفراسته بنده همه کشو رو بیرون اوردم پوشش پشت کشو هارو هم باز کردم ولی اواپراتور در بالا قرار دارد بنده طرز باز کردن پوشش ان را بلد نیستم از اساتید بزرگ درخواست راهنمایی دارم

سام سام

کاربر
2019-02-19
2
0
43
سلام .فریزر من امشب متوجه شدم درحال کاهش درجه است . نمیدنم مشکل چیه .چون سابقه نداشته تا الان چنین موردی داشته باشه.

Taha1428

کاربر
2020-04-09
1
0
38
دوست گرامی این مشکل شایعی در فریزرهای نوفراست پارس است که فریزرهر6ماه یکبار برفک میزند وبعد از آب کردن برفها مشکل حل میشود ومعمولا تمامی قطعات سالم است کارخانه راه حل مفیدی ارائه نموده است که سنسور دیفراست که در میان فین های اوابراتور جاسازی گردیده است بیرون کشیده وبه نزدیکی فن در انتهای کابین میبریم و مشکل حل میشود

سلام چطور سنسور دیفراست که در میان فین های اواپراتور جاسازی شده رو بیرون بکشیم و به فن انتهای کابین ببریم میشه لطف کنید راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:
بالا