آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل خاموش شدن مادر برد با وصل کردن کارت گرافیک axtrom

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
یک کارت کرافیکaxtromداررم که وقتی به مادر برد وصل میکنم مادر برد روشن نمیشه وقتی گرافیک رو بر میدارم باید حتما پین پاور رو در بیارم ودوباره جا بزنم تا مادر برد روشن بشه کارت گرافیک رو روی چند تا مادر برد ازمایش کردم همین مشکل پیش میاد مادر برد با کارت دیگه سالمه وبدرستی کار میکنه خازنها سالمن روی خود کارت گرافیگ هم قطعه ایی به ظاهر سوخته نیست فت ها هم سالمن سیم فن رو باز کردم مشکل رفع نشد امید وارم توضیحاتم کاقی باشه

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,678
سلام

خیلی سادس این کارت گرافیک اتصال داره که منفی و مثبت تغذیه رو به هم وصل میکنه که پاور حتی با خارج کردن گرافیک تا چند لحظه ای روشن نمیشه و باید کلیدش رو بزنی و صبر کنی و بعد دوباره برق پشت پاور رو وصل کنی تا روشن بشه

من چنتایی داشتم که مشکل از فت ها بوده دقیق تر بررسی کن و سعی کن بیرون از مدار تستشون کنی

موفق باشی

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام

خیلی سادس این کارت گرافیک اتصال داره که منفی و مثبت تغذیه رو به هم وصل میکنه که پاور حتی با خارج کردن گرافیک تا چند لحظه ای روشن نمیشه و باید کلیدش رو بزنی و صبر کنی و بعد دوباره برق پشت پاور رو وصل کنی تا روشن بشه

من چنتایی داشتم که مشکل از فت ها بوده دقیق تر بررسی کن و سعی کن بیرون از مدار تستشون کنی

موفق باشی

فت رو در اوردم وتست کردم یکی از فت ها یکسره بوق میزنه وشماره روفت هم mdd1653هست ای فت مثبته یا منفی و معادل اون چه شماره ایی میشه زد متشکرم از شما

پیوست‌ها

• 46.2 کیلوبایت بازدیدها: 247

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,678
فت رو در اوردم وتست کردم یکی از فت ها یکسره بوق میزنه وشماره روفت هم mdd1653هست ای فت مثبته یا منفی و معادل اون چه شماره ایی میشه زد متشکرم از شما

از نوعه N-CHANEL و 30 ولته که میتونی از فت های اطراف cpu در مادر برد ها استفاده کنی حالا هر شماره ای که بود زیاد فرق نمیکنه

موفق باشی دوست من

algafar

کاربر vip
vip
کاربر
2006-11-25
104
393
کارت من هم همین مشکل را داره ولی از من ان ویدیا است وصل میکنی سیستم را هنگ میدهد یعنی کلیدش عمل نمی کند

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز سلام
ماسفت همون قطعه سیاه رنگ گه با رنگ قرمز در پست شماره 5 مشخص شده است
در ضمن مشکل شما هنگ کردن تصویر هستش و ربطی به خاموش بودن نداره
لطفا برای مشکل خود یک موضوع جدید باز بکنید

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
از نوعه N-CHANEL و 30 ولته که میتونی از فت های اطراف cpu در مادر برد ها استفاده کنی حالا هر شماره ای که بود زیاد فرق نمیکنه

موفق باشی دوست من

سلام فت رو عوض کردم وگرافیک تصویر داد با تشکر از شما دوست عزیز

بالا