آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نحوه ثبت تخلفات و موقوف شدن کاربری با بیش از 3 تخلف

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
دوستان منبعد هر تخلفی که کاربری انجام بده و مدیر مربوطه تخلف او را ثبت کند این تخلف به مدت یک ماه در پروفایل او باقی مانده و نمایش داده میشود. حال اگر در این مدت یک ماهه دو تخلف دیگر ثبت شود به گونه ای که تعداد تخلفات کاربر به سه عدد برسد ، کاربر به صورت اتوماتیک به مدت 7 روز موقوف خواهد شد.
لازم به ذکر است بعد از گذشت یک ماه به صورت اتوماتیک تخلف مربوطه از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
موفق باشید

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
دوستان منبعد هر تخلفی که کاربری انجام بده و مدیر مربوطه تخلف او را ثبت کند این تخلف به مدت یک ماه در پروفایل او باقی مانده و نمایش داده میشود. حال اگر در این مدت یک ماهه دو تخلف دیگر ثبت شود به گونه ای که تعداد تخلفات کاربر به سه عدد برسد ، کاربر به صورت اتوماتیک به مدت 7 روز موقوف خواهد شد.
لازم به ذکر است بعد از گذشت یک ماه به صورت اتوماتیک تخلف مربوطه از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
موفق باشید

سلام خدمت استاد نیکویی استاد وقتی مدیر تخلف یک کابر را ثبت میکند باید یک جا باشد تا برسی شود که مشکل چیست و به چه دلیل کار بر تخلف انجام داد است
وآن کار برهم بتواند از خود دفاع کنند

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
جناب ajamee عزیز متأسفانه این امکان در ویبولتین وجود ندارد و باید برای ان کدنویسی انجام داد که من الآن دارم روی کدنویسی یک قسمت جدید برای سایت کار می کنم و ممکنه زمان بر باشه.
ولی شما اگر اخطاری گرفتید که احساس کردید به حق نبوده می تونید به من اطلاع بدید تا با مدیر مربوطه صحبت کنم و ببینم دلیل چی بوده.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
جناب اعجمی متأسفانه تاپیک هایی که عنوان ناقص دارد برای همه و منجمله مدیر ان بخش ایجاد دردسر کرده و اگر کاربر ببیند چه عنوان درست بزند چه عنوان ناقص جواب دریافت می کند دیگر هیچ عنوانی رو درست نمیزند و مدیر بخش هم نمی تواند شبانه روز وقت گذاشته و عنوان ها رو اصلاح کند. اصلاح عناوین وقت بسیار زیادی گرفته و مدیر به جای انکه وقتش را روی پاسخ به سوالات متمرکز کند باید روی اصلاح عناوین وقت صرف کند!
به شخصه هر وقت به سایت سر میزنم عناوین بسیار زیادی را اصلاح می کنم و وقتم بیهوده گرفته می شود در حالی می توانستم در همان تایم روی یک آپشن سایت کدنویسی کنم!

ایشون جزء نادر مدیر هایی هستند که به این مسئله توجه می کنن و عناوین ناقص را اصلاح می کنند یا تذکر می دهند و از این بابت من خوشحالم! چون بعضی از مدیران اصلا به این مسئله توجه ندارند و هر چه هم من گفتم فایده ای نداشت!
در نهایت این عناوین منجر به ضرر هر دوی کاربر و سایت می گردد. و قطعا ضرر کاربران بیشتر است. حتی خود کاربری که سوال میزند اگر عنوانش ناقص باشد احتمال جواب گرفتنش به 50 درصد یا کمتر تنزل می کند.

من از شما بسیار سپاسگزارم که به سوالات جواب میدهید. پاسخ گویی شما به سوالات به اندازه ای جای تشکر دارد که قابل بیان نیست. از طرفی باید سعی کنیم همانطور که شما و آن مدیر عزیز در تلاش برای بهبود وضعیت سایت و از آن مهمتر کمک به دیگران هستید در یکسو و همجهت و همدل با هم کار کنید. و می خوام که مدیرهای عزیز هم با لحنی نرم تر به کاربر تذکر بدند.
namastenamastehappy-Face

بالا