آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

Lrl

DJ_AM777

کاربر
2008-06-15
19
42
با سلام
دستگاههای lrl بی جهت به ردیاب معروف نیستند نمونه ای از آنها را دیدم و باهاش توی خانه کار کردم و یکبار نتیجه ردیابی یک نمونه انرا توی دشت دیدم .وقتی نمیدونی توی یک پهنه وسیع از کجا شروع به کاوش با دستگاه اصلی ات مثلا pi بکنی بدرد می خورند و ( البته نه دستگاه تقلبی و بی پایه و اساس اینکاره باشی میشناسی) و جلوی دیگران دلیلی برای از کجا شروع کردن داری و تا محوطه جنس میتونه تو را راهنمایی کنه

tomas_edison

کاربر
2009-08-03
55
59
واقعا این دستگاههای lrl که توی این سایتgeotech1 ‎ هست هیچکدام جواب نمیدهند و دروغ هستند

کسی هست که تونسته باشه یکی از این مدارات شبیه سازی شده رو درست کنه؟

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
هیچکدام از مدارات اینترنت آماده بکار نیستند آنها مثل کیتهای بازار نیستند.باید راهشان انداخت . بر یک بایه واساس معتبرو علمی ساخته شده اند.وفقط جهت آشنایی و کاربردهای خانگی(نه تجاری وصنعتی) ساخته شده اند.لذا بیان نقاط ضعف و قوت,تجارب کارکرد با دستگاه خیلی خیلی مهم است.

cyrus

کاربر
2009-07-05
5
3
این مدارات طبق ادعای سازنده,بر اساس رزونانس ملکولی کار میکنه در حالیکه ساختار فلزات اصلا ملکولی(کووالانسی,یونی و..) نیست که بخواد فرکانس رزونانس ملکولی داشته باشه.اتمهای فلزات در یک ساختار بهم پیوسته, پیوند فلزی تشکیل میدن و الکترونهای هر اتم در این ساختار به راحتی جابجا میشن(علت رسانایی فلزات)

dosharm

کاربر
2009-05-13
7
5
سلام دوست من
به نظر من در رابطه با سیستم ردیاب فقط روش کار مهم هستند

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوست عزيز اين مدار ها كه تو سايت هستند بايد تغييراتي روش داد اين مدارها به نظر من دمو هستند

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
سلام به دوستان
اگه کسی یک سیستم lrl خوب که واقعا جواب گرفته پیام خصوصی بده ممنون میشم

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
والا ما که از شعاع زن خیری ندیدیم...اما خیلیا با همین انتن چه چیزایی که کشف نکردن....کار هر کسی نیس که به اینراحتیا انتناشو قیچی کنه و گنج قارونو دربیاره... گراویتیتور خوب چیزیه ولی گرونه...جویندگان اسیا تو همه رنج قیمتی ردیاب میفروشه که جوابتونو میده....من زیاد به ردیاب علاقه ای ندارم...چون یکی دارم که ایکاش نخریده بودمش....دوستی دارم با شعاعزن اتمی یه النگورو هرجا تو عمق یه متری چالش کنی میاد نقطه دقیقشو پیدا میکنه....ولی وقتی بهش میگم تو نمیتونی گنج باهاش پیدا کنی،میگه وقتی تو زمین تو گنج نیست دستگاه چیرو پیدا کنه!!!!نه دروغ نمیگه.....شماهم فک نکنین که یه نسخه دارین و نقطشو پیدا کردین و حتمآ اونجا گنجه!!!!!!!!!!اگه مکان مطمعن ندارید یا 1یادوتا دارید بهتره که یه اوپراتور مطمعن و خبره ببرید سر مکانتون و پول بالای دستگاه ندین...گوش کنید...اهای توجه کنید:اگه نسخه ای چیزی گیراوردین به هیچکی ندین ترجمه کنه و خودتون ته و توشو در بیارین...همین تازگیا سرمو کلاه گذاشتن....

بالا