آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی

marfan

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-08
309
920
دو ستان من این دستکاه را دارم مال شرکت اسفالت وبتون است که در مرحله کار صفر نمی کند دوستان کسی اگر اطلاعاتی دارد لطفا راهنمایی کند ؟با تشگر

پیوست‌ها

• 103.6 کیلوبایت بازدیدها: 117
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA

nilomas

کاربر vip
کاربر
2009-09-16
3
1
با سلام خدمت شما
اون طور که از اسم این سیستم بر می آد یه سیستم اندازه گیریه وزنه ، درسته ؟
خوب مشکل شما باهاش چیه؟
به نظر می آد چیز ساده ای باشه؟
بیشتر توضیح بدید شاید تونستیم کارتون رو راه بندازیم...
به هر حال ما در خدمتیم...
موفق باشین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: CINAPA

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
دو ستان من این دستکاه را دارم مال شرکت اسفالت وبتون است که در مرحله کار صفر نمی کند دوستان کسی اگر اطلاعاتی دارد لطفا راهنمایی کند ؟با تشگر

دوست عزیز امیدوارم من بتونم کمکت کنم . ببین اگه این سیستم ابتدای کار صفر نمی کنه خوب باید با دگمه ای که تو کاتالوگ هست صفرش کنی . ولی اگه این سیستم موقعی که جسمی رو وزن میکنی و بعد که این جسم را از صفحه توزین برمداری و باز صفر نمیشه چند تا دلیل داره
1- ممکنه که از حالت ست خارج شده باشه که باید یه وزنه مثلا 1 کیلوی را روی اون بزاری وبعد وزن باید بیاد روی 1 کیلو اگه نشد تنظیم کن تا تا اعداد روی 1 کیلو را نشون بده .حالا ست شده و میتونی استفاده بکنی
2- ممکنه از لوتسل های (سنسور وزن) اون باشه که معمولا چهار تا سنسور در چهار گوشه زیر صفحه توزین قرارداره . و بصورت S شکل هست که به این نوع لوسل های فشاری میگن البته ممکنه بصورت استوانه ای هم باشه . که این لوتسل ها بصورت موازی قرار میگیرن اگه یکی از این لوتسل ها ضعیف بشه یا خراب انوقت مشکلی در نشون دادن اعداد روی سون سگمنت به وجود میاد یا صفر شدن خیلی صول میکشه که این مشکل بیشتر تو لوتسل های کره ای و ایرانی هست ونه انگلیسی

بالا