آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل قطع وصلی در انتن دهی htc Desire

OMID-FX

کاربر
2009-09-20
14
22
اهواز
سلام دوستان :busted_red: :busted_red: من یک گوشی htc Desire دارم الان یه چندروزی هست که انتن قطع میشه و روی علامت انتن ضربدر میخوره ولی سیم کارت رو شناسایی میکنه فقط انتن نداره توی این حالت خروجی USB موبایلم از کار میوفته بعد از یه نیم ساعتی دوباره انتن میاد و همه مشکلات گوشی از بین میره در روز ممکنه دو بار این مشکل پش بیاد htc Desire hd هم یه مشکل اینجوری داره که میشه بوت لودرش رو با چندتا نم افزار ترمیم میشه کرد ایا htc Desire رو هم میشه بوت لودرش رو ترمیم کرد مشخصات گوشی من s-off شده اچ بوت استوک هم نصبه تاحالا چندین بار هم رام عوض کردم ولی مشکل حل نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
شاید اولین مرحله عوض کردن رام گوشی باشه. البته اگر گوشیتون به قول همکارم ضربه نخورده باشه. اگر ضربه خورده که باید باز بشه. اگر ضربه نخورده به این ترتیب تست کنید:
1- ریست کل تنظیمات گوشی با سه کلید
2- تعویض رام گوشی
3- گوشی ایراد سخت افزاری داره باید باز بشه

به این ترتیب عمل نمایید

OMID-FX

کاربر
2009-09-20
14
22
اهواز
سلام دوستان ::bounce:: نه گوشی ضره نخورده البته من زیاد رام عوض میکنم این رام اخری یه سه ماهی روی گوشیم بود بعد این مشکل پیش اومد برام به خاطر مشکلم چندین بار رام عوض کردم ولی بعد از چند روز باز انتن میره بعد از نیم ساعت بر میگرده باتـــــشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
نه کاری به چند بار رام عوض کردن نداره. حالا یک رام اورجینال بزن ببین مشکلت حل میشه یا نه. اگر حل نشد باز مطرح کن تا بیشتر راهنمایی کنیم

amrita

کاربر
2013-10-17
1
0
Salam dostan man htc desire 500daram 2roze antenesh zarbdar khorde zarbe khorde goshim chikar konam aslan nemiad antenesh khaheshan komakam konid

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
Salam dostan man htc desire 500daram 2roze antenesh zarbdar khorde zarbe khorde goshim chikar konam aslan nemiad antenesh khaheshan komakam konid

دوست عزیز برای سوال خود تایپک جداگانه باز کنید و فارسی تایپ کنید و بیشتر در مورد مشکل توضیح دهید ایا ضربدر خوردن انتن دایمی هست یا انتن قطع و وصل می شود ؟

با تشکر

مریم ریاحی

کاربر
2014-06-19
1
0
سلام وقت بخیر من ی گوشی Desire300 دارم ک 3 ماهه خریدمش الان یک هفته است آنتن دهیش اعصابمو داغووووووووووون کرده ن رامشو عوض کردم ن از دستم افتاده ریستشم کردم لطفا بگین مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا درست میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ گوشی ک 3 ماهه خریدمش آخه مشکل سخت افزاری یعنی چییییییی؟

farhoomand

کاربر
2008-10-04
1
0
با سلام منم همین مشکل را دارم و ضربدر خوردن آنتن همیشگی است ،الان دو روزه ، لطفا من را راهنمایی کنید؟ با تشکر فراوان

بالا