آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل کامپیوتر پژو RD

SatShahnam

کاربر
2014-02-06
2
4
من خودمم این مشکلو دارم خرج الکی نکن مشکل از کامپیوتر، ولی اگر بلد هستید بگید کدوم ای سی باید تعویز بشه همین اگرم نمیدونید. بگید نمیدونم، آخه آب تو بنزین رفتن مال وقتیه که ماشین همیشه از اول حتی استارتم که بزنی اینجوری باشه نه اینکه همیشه یکم کارکنه بعد اینجور بشه، این مشکل تایم مشخصی داره عزیز دلم و مال کامپیوتره، شایدم با پرکرم آی سی ایپرام حل بشه !!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

SatShahnam

کاربر
2014-02-06
2
4
دوستان گرامی خودم ایرادو در آوردم ، :)..... دوستان مشکل از آیسی ریگلاتور داخل ecu میباشدو بهیچ انوان روی دستگاه دیاگ بهتون نشون نمیده....، دلیل : چون رگلاتو درچه ی گاز را تنظیم میکند. واگر ولتاژ و پالس به اندازه کافی به درچه نرسه وقتی در حال حرکت گاز میدید ماشین شتاب نمیگیره، و همینطور وقتی درجا گاز میدید ماشین روب خاموشی میره.. ولی شما حتماً قبل از تعمیر و تعویز قطعات ماشین ی. Ecuروی سالم روی ماشینتون تست کنید، موفق باشید :) ;-)

FREE MAN

کاربر
2008-07-14
8
13
لطفا شماره آی سی استپر ecu "ساژم sl96 " پیکان با محل قرارگیریش روی مدارچاپی رو برام اینجا قرار بدید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

m59mojtaba

کاربر
2014-02-28
12
25
دوست عزیز نوع خودرو مدل ecuواینکه خودروی شما دوگانه دستی هست ودقیقا اشکال خودرو توضیح بدیند
درصورتی که کامیوتر خودرو شما اشکال داشته باشد با یک بار فلش کردنش توسط دسگاه درست میشه نیازی به تعویض ای سی نیست:courage::courage:

FREE MAN

کاربر
2008-07-14
8
13
دوست عزیز نوع خودرو مدل ecuواینکه خودروی شما دوگانه دستی هست ودقیقا اشکال خودرو توضیح بدیند
درصورتی که کامیوتر خودرو شما اشکال داشته باشد با یک بار فلش کردنش توسط دسگاه درست میشه نیازی به تعویض ای سی نیست

سلام دوست عزیز ،ممنونم که جواب منو دادید .راستش من یه پیکان مدل برج 12 سال 81 دارم که استپرش کار نمیکنه و موقعی که ماشین سرده به سختی روشن میشه و وقتی هم روشن میشه روی سلو اگه گازش ندم خاموش میکنه . ولی بعد که گرم میشه دور موتورش روی 1000 ثابت میشه موتور استپرش هم سالمه و با یه ecu دیگه کار میکنه . فکر میکنم ic استپرش مشکل داره . حالا اگه منو برا حل این مشکل راهنمایی بکنید ممنون میشم .

Milad Tavana

کاربر vip
کاربر
2007-06-18
45
203
سلام دوست عزیز ،ممنونم که جواب منو دادید .راستش من یه پیکان مدل برج 12 سال 81 دارم که استپرش کار نمیکنه و موقعی که ماشین سرده به سختی روشن میشه و وقتی هم روشن میشه روی سلو اگه گازش ندم خاموش میکنه . ولی بعد که گرم میشه دور موتورش روی 1000 ثابت میشه موتور استپرش هم سالمه و با یه ecu دیگه کار میکنه . فکر میکنم ic استپرش مشکل داره . حالا اگه منو برا حل این مشکل راهنمایی بکنید ممنون میشم .

سلام
به لینک زیر رجوع کن
http://www.irantk.ir/irantk35768/

m59mojtaba

کاربر
2014-02-28
12
25
ان روش برا خودروی هشت که ایسیوش گیر نیاد یاصاحب خودرو توانای خرید یا تعمیر ایسیو نداشته باشه ثابت کردن استپ موتور :25000000:یک استپ موتور سالم بگزارید رو یک خودرو هم مدل مثال پیکان 81 بعداز روشن کردن خودرو چراغ جلو روشن کنید بعدش که خوررو دور موتورش به یک یا زیر یک رسیدالبته یک بهتره فیش استپ موتور دربیار حالا ماشینو خاموش کن استپ موتور در بیار بزار رو ماشین خودت که کامپیوترت خرابه توجه داشته باش دیکه چه خاموش بودن موتر یاروشن بودنش فیش استوپر جا نزن برا همیشه :untroubled:در مدل ایسیو شما چراغ چک روشن نمیشه برو حالشو ببر مدلهای دیگه هم میشه البته برا پیکان که کولر نداره عالیه ::Eyecrazy::

vahid.amiri

کاربر vip
کاربر
2013-04-08
21
21
سلام.اين جواب براي دوستمان است كه گفته بودند خودرو بعد از كمي خاموش ميشد.اول سوكت سنسور اكسيژن را از دسته سيم خارج كنند و دوباره چك كنند و اگر درست شد،،تا بقيش را بگم...

بالا