آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

sana2

کاربر
2008-06-24
1
3
توجه کنید ups apc تا 4000 وات با ولتاژ باتری راه اندازی میشود . بنابراین در صورت اشکال در باتریها راه اندازی نمی شود.(ولتاژ سویچینگ راه اندازی از باتری تامین میگردد.)

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام

دوست عزیز باتری 12 ولت 5 آمپر پیدا نمی کنم که امتحان کنم این UPS شانزده تا باتری 12 ولت می خوره

باتری های ماشین هم 24 ولت نیستند همون 12 ولت هستند با امپر بالا ماشین های سنگین هم حتی دوتا 12 ولت سری کردن دادن و استفاده می کنند

نمی نونم چه کنم

سلام

پول باشه جون فروشی هم پیدا میشه ولی باطری 12 ولتی 7/5 AH توی بازار فراوونه
چون تازه جواب پست پارسال رو دادید فراموشم شده بود که اساسا باطریهای شما خیلی بالاتر از 5 آمپر ساعته

سپاس

آخرین ویرایش:

mnajafi

کاربر vip
کاربر
2011-09-10
87
318
یو پی اس شما اگر 3 کاوا باشه از نوع دابل کانورشن با تغذیه DC 96 V هستش ، در ضمن وقتی که باتری به وضوح مشخصه که باد کرده دیگه تست کردن و زیر شارژ گذاشتن نداره ، باید تعویض بشه!
برای تست دستگاه بدون باتری میتونین از یه منبع تغذیه یا شارژر سوئیچینگ 96 ولت استفاده کنین.

آخرین ویرایش:

فاطمیه

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-27
489
1,797
ايران
با تشکر از کلیه دوستان هزینه باتری های زیاد بود مشتری قبول نکرد دستگاه چند ماه پیش جمع کردم دادم برد.

ممنون از لطف دوستان

aliabedi87

کاربر
2013-01-18
2
2
سلام در ابتا باید از سالم بودن مدار تغذیه دستگاه مطمئن باشی
در ثانی باید مدار دستگاه را تحلیل کنی و قسمت به قسمت چک کنی
از مسیر ورودی چک کن تا انتها
آی سی یادت نره حتما چک کن

rups

کاربر
2014-08-15
4
4
تهران
سلام.مسیر باتری و تغذیه بردها بررسی شود.معمولا دستگاهای apc بعد از مدتی نیاز به اپدیت نرم افزاری برای راه اندازی دارد

mhdydhqan

کاربر vip
vip
کاربر
2017-04-04
106
317
کرمان
سلام
دوست گرامی
دوباره سوال میکنم آیا مواردی که عرض کردم انجام دادید
اگر انجام دادید نتیجه را اعلام کنید
1- نتیجه تست باطری چی شد؟
2- ترانس کوچک متصل به 220 داره ؟
3- اگر مقدوره تصویر بقیه دستگاه

فت ها در تصاویر ارسالی شما نیست اگر 3000 باشه تعداد زیادی فت داره که روی هیت سینک نصب میشوند اگر باطری و فیوز سالم باشه باید روی اونها ولتاژ باشه

باطریهایی که باد کرده فاسد هستند و شارژر را میسوزونه با اینحال باطریها را تست کنید و نتیجه را اعلام کنید

دوباره تاکید میکنم فعلا ولتاژ شارژر مهم نیست ابتدا باید از وضعیت باطریها مطمئن شویم
سلام پست برا خیلی وقت پیش هستش اما من نیز به چنین مشکلی برخوردم اما از من دوباطری 7/5A
همون 27ولت هستش آیا راهی هستش یه منبع تغذیه جایگزین باطری چون از من بدون باطری اصلا موتور استارت نمیکندموقع زدن ریموت یه حرکت کوچولو وقطع میشود وقسمت برق اضطراری را قطع کنیم فقط با برق شهر کار کند اگر راهی هستش لطف کنید راهنمایی کنید
ارادت

بالا