آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سویچ نشدن مادربرد گیگابایت مدل GA-M52LS3P

coling

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-03-31
61
95
ایران
باسلام
مادربرد گیگابایت مدل GA-M52LS3P سویچ نمیکند زمانی که سیم سبز وسیاه اتصال میدهم روی دیباگر LEDریست روشن میباشد لطفا راهنمایی کنید

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
شما تمام قطعات رو از برد جدا کن فقط پاور رو وصل کن و سوکت 4 پین از طریق اتصال dip روی مادربرد ببین سوئیچ میشه یا نه

آخرین ویرایش:

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255

با سلام خدمت دوست عزیزم:

شما خیلی ابتدای جواب میدی درست جواب بده که درست جواب بگیری

وقتی اون کاری که دوست عزیزم(imanfc ) بهت گفت رو انجام دادی (یعنی سیم 12 ولت تغذیه سی پی یو رو جدا کردی سیستم استارت زد) بایدم دیباگر کد 0 یا no یا ff نشون بده بستگی به مدل دیباگر داره
چون قسمت تغذیه سی پس یو وصل نیست عزیزم اگر مین برد استارت زد دیگه مشخص هستش که یکی از فت های دور سی پی یو سوخته هستش چک کنی زود پیدا میکنی

safir

کاربر vip
vip
کاربر
2008-03-01
20
10
با سلام
من مشکل عجیب تری دارم. مادر برد سوییچ نمیشود ولی با اتصال سیم سیاه و سبز پاور سوییچ می شود و مادربرد به خوبی بوت شده و کار میکند.
کسی میتونه کمکم کنه؟

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
با سلام
کلیرسیموس کنید باتری بک آپ در بیارین 10 دقیقه مادر برد به برق نباشه چک کنید
شما روی سوکت پنل ببین ولتاؤ داری یانه ON OFF باید 5 ولت باشه اگه نداره مشکل باید از IO باشه این در صورتیه ک به گفته شما با اتصال سبز و مشکی مادر برد روشن میشه وبالا میاد ی عکس با کیفیت از مادر برد قرار بدین

آخرین ویرایش:

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با سلام
من مشکل عجیب تری دارم. مادر برد سوییچ نمیشود ولی با اتصال سیم سیاه و سبز پاور سوییچ می شود و مادربرد به خوبی بوت شده و کار میکند.
کسی میتونه کمکم کنه؟

سلام دوست عزیز،
لطفا برای مشکل دستگاهتون تاپیک جدید بزنید و در تاپیک دیگران مطرح نکنید و تاپیک قدیمی هم بالا نیارید،این تاپیک مربوط به حدود 4 سال قبل هست ،درصورت تکرار اخطار میگیرید
موفق باشید

بالا