آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: دامپ ( فلش ) مودم های TP-LINK ( در این تاپیک به هیچ عنوان درخواست نکنید )

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
ممنون میشم فایل فلش TPLINK TD-W8961N VER 1
برام آپلود کنید
درود .دوست عزیز همونطور که تو عنوان تایپک اشاره شده اینجا تایپک درخواست نیست لطفا منبعد توجه کنید

و حتما اول سرچ کنید بعد درخواست کنید .با تشکر

ازاینجا ( پست 28 ) دانلود کنید
https://www.irantk.ir/threads/36678...-این-تاپیک-به-هیچ-عنوان-درخواست-نکنید-)/page3

pooryazr

کاربر vip
کاربر
2019-05-13
10
14
درود .دوست عزیز همونطور که تو عنوان تایپک اشاره شده اینجا تایپک درخواست نیست لطفا منبعد توجه کنید

و حتما اول سرچ کنید بعد درخواست کنید .با تشکر

ازاینجا ( پست 28 ) دانلود کنید
https://www.irantk.ir/threads/36678...-این-تاپیک-به-هیچ-عنوان-درخواست-نکنید-)/page3

8961.JPG
متاسفانه این فایل زمان پروگرام کردن این خظا رو میده

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
یک آی سی بایوس دیگه رو پروگرم کن. یا نوع مدل بایوس رو اشتباه انتخاب کردی یا خود آی سی بایوست مشکل پیدا کرده

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
فایل فلش تست شده مودم W8901n (UN) Ver 3.0
TD-W8901n(UN) Ver 3.0

Firmware Version : 3.0.0 Build 171115 Rel.21281

Mac : 84:16:f9:bf:6e:78
CPU : MT7505N
Flash : 25Q16
DSL : MT7550N
WIFI : MT7601N
Main : 2011500227

hidden content may not be quoted
درود . دوست عزیز کار بسیار پسندیده ای کردید دست شما درد نکنه

از این که در کنار فایل بایوس مشخصات اون رو مخصوصا (
مک آدرس ) رو گذاشتید بسیار عالیه .ممنون

این کار شما امکان تغییر مک رو براحتی و مطمئن میده

اگه بشه همین کار رو همه ما انجام بدیم عالی میشه . چون تغییر مک آدرس موقع پروگرام . برای همه حل شده نیست وبا یک مک مودم های متعددی پروگرام میشه

که مشکلات خاص خودشو بدنبال داره

البته دوستان لطف کردن آموزشهایی رو گذاشتن . ولی جامع نیست

امیدوارم بتونیم این کار رو در زمان مناسبی انجام بدیم

موفق باشید

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
آرش جان که کارش خیلی درسته :icon26::icon26:

در مورد مطلب دومتون دوستان در مورد تغییر مک زحمت کشیدن و به طور کامل توضیح دادند.

https://www.irantk.ir/threads/98521-آموزش-تغییر-مک-آدرس-How-to-make-change-Mac-address

حتما از نرم افزار Hex workshop استفاده کنید. من استفاده کردم و جواب گرفتم .

درود . خدا قوت بله قبلا این تایپک که محبت کردین همه رو مطالعه کردم . خیلی هم عالیه و بقدر کافی هم بهره بردم

ولی دوست عزیز این برای زمانیه که خود مودم در اختیارمون هست و امکان چک مک آدرس وجود داره ولی موقعی که فایلی از اینترنت یا سایت فایلی دریافت میکنید مطلبی کاملا روشن و قابل هضم برای همه کاربران تو هیچ یک از سایتهای ایران وجود نداره که به چه صورت مک آدرس اون فایل سرچ و مطمئن برای ادیت و ویرایش در بیاد
البته من هم از Hex Workshop Hex Editorو هم از HHD Hex Editor Neo بهره میبرم و مدتی قابل توجه هست که معمولا بدون ادیت پروگرام نمی کنم

و الان دست تنهام و فرصت واقعا ندارم و مشکلات گرفتن ویدیو یا تصویر و حتی آپلود ( که اصلا قابل باور نیست الان کسی مشکل آپ و سرعت اون رو داشته باشه) و تکمیل ادیت روی همه برندها . باعث شده تا حالا نتونم اون مطلب جامعی که عرض کردم بزارم ولی بفکرشم

الان چن تصویر هم ضمیمه میکنم دال بر صحت عرایضم

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا