آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار فلزیاب Made in iRan ) Mini Puls 3 )

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,859
33
ساري
سلام دوستان...یه فلزیاب جدید براتون دارم که نمونه همون مینی پالس المانیه با تعقیرات کلی که 2 متر واقعی میزنه..با لوپ28.......توضیحاتو زیر براتون میزارم

فایل هگز(تعقییر یافته):
مشاهده فایل‌پیوست هگز.rar

100%test:eek:k:​

پیوست‌ها

• 46.9 کیلوبایت بازدیدها: 1,205

bahaar

کاربر
2009-03-31
76
179
43
خرم آباد
با سلام خدمت دوست خوبم Says و با تشکر از زحمات شما
فقط می خواستم ضمن عرض ادب خدمت تون عرض کنم که لطف کنید و توضیحات و تنظیمهای کامل دستگاه رو توی سایت بزارین تا اگر کسی از دوستان قصد ساختن اونو داشت خدای ناکرده مثله ماینر نشه که بعد از اتلافه کلی وقت و هزینه تازه بگن که تنضیمات اونو به کسی نمیدیم و تبدیل بشه به یک اسباب بازی گرون قیمت!
یک بار دیگه ازتون تشکر و عذرخواهی میکنم

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,859
33
ساري
سلام دوست عزیزم بهار جان....ماینر تنظیم خاصی نداره...تنظیمات ماینر عین تنظیمات دستگاهای معمولیه که دیجیتال شده....هیچ چیز خاصی نداره...هر کیم میگه بلد نیستی قصد سو استفاده داره...اکثر دستگاهها پالس پاور و ترشولد و ....دارند. تنظیمات این دستگاه هم عین همه ی دستگاه هاست و چیز خاصی نداره.با ارزوی موفقیت برای همه
:eek:k::love-smiley-017:

nazari_omega

کاربر vip
vip
کاربر
2008-02-18
327
4,296
بهشهر (اشرف البلاد)
سلام دوستان...یه فلزیاب جدید براتون دارم که نمونه همون مینی پالس المانیه با تعقیرات کلی که 2 متر واقعی میزنه..با لوپ28.......توضیحاتو زیر براتون میزارم

فایل هگز(تعقییر یافته):
مشاهده فایل‌پیوست 10818

100%test:eek:k:​
سلام دوست عزیز
اگه میشه راهنمایی بیشتری در رابطه با ساخت سیم پیچ و طرز کار دستگاه بفرمایید.متشکرم:)

DJ_AM777

کاربر
2008-06-15
19
42
سلام به همگی
minipulseفاقد تفکیک است.2بار بیرون تو محل(خودتون بگیرید) که یکبارش شاهدش بودم با رفقا تست کردیم. در حالی با یک درب آهنی بزرگ تنظیمش کرده بودیم که آهن نزنه متاسفانه یک تسمه فلزی باریک را زد.دفعه بعد که باصرار رفتم شاهد بودم در زمین مرطوب ناشی از آب شدن برف بخطا یک جنس بزرگ را نشان داد.بار سومی هم بود که دوستان گفتند درست زد ولی کسی نکند بعدش یکنفر کنده بود و ظاهرا چیزی پیدا کرده بود.

mee

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-12-10
245
1,616
sari
دوستان عزیز با سلام
لطفا اگر مطلبی را از کسی بیان می کنید یا مدارات انها را به نمایش می گذارید بهتر است برای دلخوشی هم که شده لا اقل اسم ان را و یا منابع اخذ مطالب را در انتها یاداشت کنید .
با سپاس

ar13527

کاربر
2008-04-24
19
19
باسلام
جا دارد که از زحمات شما تشکر کنم
امیدوارم که بتونیم از مدار نتیجه خوب بگیریم
اگه دوستان این مدار راساخته اند نتیجه را به سایر دوستان اعلام کنن

بالا