آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدار فلزیاب Made in iRan ) Mini Puls 3 )

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
اصلا مناسب کاوش در خاک نیست و شدیدا به رطوبت حساسیت نشان میده اگر ناچار شدید clon pi بهتر ه

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
این مدارات pi , تفکیک ضعیفی مثل قدرتشان دارند. قدرت بالا همه چیز را نشان میده و لازمش داشتن تفکیک بهتر است. بهترین pi یک قوطی نوشابه را (coca) را از 2 متر , 2.5متر زده.ولی بهیچوجه مناسب بیرون نبوده و کسی ازش استفاده نکرده. چون چنان حساس که سیم پیچش را کمی مایل بگیری و یا سطح زیر آن صاف نباشه (که همه جا اینطوره) الارم میده و دایما در حال الارم دادن است

irantksat

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-11-02
888
6,496
دوست عزیز من نفهمیدم اخر این مدار خوب است برای ساختن یا نه لطفا" اگر کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون
در ضمن اگر کسی نشانی مغازه ای را که قطعات این مدار ها رو داره بزاره من تا حا لا چندین مدار ساختم ولی به دلیل نبودن چند قطعه پروژه رو تعطیل کردم بازم ممنون

godsmack

کاربر
2010-05-13
14
12
با سلام خدمت شما .
جناب safyeآيا مداري كه توي قسمت آموزش ماينر 4 فرموده بوديد همينه ؟
فرموده بوديد كه در حال ساخت و تست يك مدار هستيد كه در صورت تكميل شدن فيلم و كليه اطلاعاتشو قرار ميديد توي سايت .
مرسي

آخرین ویرایش:

dosharm

کاربر
2009-05-13
7
5
سلام به دوستان
فایل تغییر یافته مدار اگر به جای x8 از کلید استفاده بشه بهتره غشده در یک حالت آهنی و در حالت بعد غیر آهنی یکی از دوستان انجام داده بود و من خریدم ازش خیلی بهینه و مفید بود .با تشکر
البته فایل قفل داشت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

jiper

کاربر
2014-01-19
22
19
سلام.فایل هگزو با چه برنامه ای باز کنم....؟چجوری ای سی رو پروگرام کنم؟ از کجا بفهمم که کدوم سیم ماله باتری؟مرسی

بالا