آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدار برای آکواریوم

malek1991

کاربر
2013-04-05
1
1
سلام.من یک جعبه طراحی کردم با 6 کلید چراغ دار و یک پریز تو کار که مدار می خوام توی اون بزارم که بتونم
1-مقدار دمای بخاری برقی موجود در آکواریوم رو کم یا زیاد کنم و اون مقدار رو هم روی صفحه نمایش نشون بده.
2.دماسنج دیجیتال که مقدار دمای آکواریوم رو بدونم(یک حسگر توی آب گذاشتم که به مدار وصل میشه).

اگر کسی این مدار ها رو بلده.راهنمایی کنه خیلی کارم لنگه 2 هفته هست که دارم دنبال این مدارها می گردم.رشته من کامپیوتره و چیزی از بستن مدار سرم نمی شه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: speder

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام.من یک جعبه طراحی کردم با 6 کلید چراغ دار و یک پریز تو کار که مدار می خوام توی اون بزارم که بتونم
1-مقدار دمای بخاری برقی موجود در آکواریوم رو کم یا زیاد کنم و اون مقدار رو هم روی صفحه نمایش نشون بده.
2.دماسنج دیجیتال که مقدار دمای آکواریوم رو بدونم(یک حسگر توی آب گذاشتم که به مدار وصل میشه).

اگر کسی این مدار ها رو بلده.راهنمایی کنه خیلی کارم لنگه 2 هفته هست که دارم دنبال این مدارها می گردم.رشته من کامپیوتره و چیزی از بستن مدار سرم نمی شه.
سلام:83000000:
میشه بیشتر توضیح بدی که چی میخوای و باید چه کار بکنه تا راهنمایی کنم ؟؟؟؟؟

aslani031

کاربر
2010-01-07
37
62

دوست عزيز بهتر بود مبلغي رو كه ميخواهيد هزينه كنيد هم ذكر مي كرديد
كار شما رو به نظر من يك رموستات الكترونيكي راه مي اندازه.
اين وسيله دماي آب رو كنترل مي كنه و دماي اون رو با روشن و خاموش كردن بخاري دقيقا مقداري نگه ميداره كه شما قبلا كاليبره كرديد و در هر حال دما فعلي رو هم نمايش ميده
البته انواع مختلف با قيمت هاي مختلفي رو شامل ميشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: speder

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
"smiley_Kaffee":dosti:
منظورم از توضیح اینه که مثلا میخوای مقدار دما و حرارت را بصورت گرافیکی نمایش بده روی ال سی دی یا بنویسه یا هر دو . و مقدار دما را کم وزیاد بکنه لمسی باشه یا نه . با ولوم یا میکرو سویچ . و نمایش ها روی ال سی دی گرافیکی باشه یا روی معمولی .. و مثل این مثال قشنگ توضیح میدادی خوب بود .

بالا