آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

لپ تاپ دل n5010 وقتی شارژر وصل می کنم کلا کم نورمیشه؟؟

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
با سلاملپ تاپ فوق وقتی آدابتور یا شارژر بهش وصل می کنم کلا نورش کم میشه ولی با باطری نورش خوبه به نظر شمامشکل از کجاست با چندتا شارژر دیگه هم تست کردم همین طور بود با تشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام دشمنتون شرمنده بله تمام کارهای نرم افزاری انجام شده بخش تغذیه چک شده موندم مشکل ازکجاست

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
معمولا در DELL های Inspiron مشکل نشتی خازن ها در آداپتور وجود دارد - برای اطمینان از صحت عملکرد آداپتور ، با یک منبع تغذیه 19 ولت به لپ تاپ اعمال کنید یا از یک آداپتور دیگر جهت تست استفاده کنید - اگر اطمینان حاصل کردید که مورد از آداپتور است - خازن های خروجی رو عوض کنید - خازن ورودی رو هم از مقدار 120 میکرو به 150 میکرو افزایش بدهید - این مورد میتواند از بایوس هم باشد - یک بار بایوس را نیز در صورت نتیجه نگرفتن آپدیت کنید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
معمولا در DELL های Inspiron مشکل نشتی خازن ها در آداپتور وجود دارد - برای اطمینان از صحت عملکرد آداپتور ، با یک منبع تغذیه 19 ولت به لپ تاپ اعمال کنید یا از یک آداپتور دیگر جهت تست استفاده کنید - اگر اطمینان حاصل کردید که مورد از آداپتور است - خازن های خروجی رو عوض کنید - خازن ورودی رو هم از مقدار 120 میکرو به 150 میکرو افزایش بدهید - این مورد میتواند از بایوس هم باشد - یک بار بایوس را نیز در صورت نتیجه نگرفتن آپدیت کنید
سلام خازنها همه تعویض شدند با منبع تغذیه هم همین طور بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kiyanmz
بالا