آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

گوشی طرح galaxy duos با مدل y7562 هنگ کرده!

kherkesh

کاربر
2013-01-16
21
13
سلام.
یه گوشیه طرح galaxy duos با مدل y7562 هستش با سیستم عامل اندروید 4
دیروز داشتم باهاش کار می کردم که یه دفعه شروع به ویبره ی ممتد کرد.باتری کشیدم و دوباره روشن کردم.
اما هنگ بود.با سیم کارت که روشن میشه از اول هنگه.
بدون سیم کارت بعد از 2 سه دقیقه هنگ میکنه.
انواع ریست ها رو سرش پیاده کردم.از فکتوری ریست گرفته تا : (volume up+volume down+home+power) و (volume down+home+power) و (volume down+power)
هیچ کدوم جواب نداد.
از دوستان میتونن کمکم کنن؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
پاسخ : گوشی y7562

سلام
اول فکتوری ریست کنید. کلید هوم ، پاور و ولوم بالا رو با هم نگه دارید بعد گوشی رو روشن کنید اینجوری فکتوری ریست میشه. اگر با فکتوری ریست درست نشد باید رام دستگاه رو عوض کنید. اگر باز هم نشه مشکل سخت افزاری داره. این گوشی چینی طرح سامسونگ هست؟ یا سامسونگ اصل هست؟
برای تعویض رامش هم آموزشش همه جا هست با یک کابل usb میتونید خودتون رام رو عوض کنید اگر بلد باشید!
اگر سامسونگ اصل باشه همه جا رام هاش گیر میاد ولی گوشی های چینی بستگی داره کمی سخت تر هست. بعد رامش رو که عوض کردید درست میشه احتمال زیاد.

kherkesh

کاربر
2013-01-16
21
13

سلام دوست عزیز
با هیچ برنامه ای روت نمیشه.نظر شما چیه؟حداقل 10 تا برنامه رو امتحان کردم.زورش زیاده.روت نمیشه.موقع انجام عملیات یه سره روشن خاموش میشه.
کمممممممممممکککککککککککک

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

kherkesh

کاربر
2013-01-16
21
13

سلام و تشکر از جوابتون
برای تغییر رام تا اونجایی که اطاع دارم باید اول گوشی روت بشه و بعد رام رو عوض کنیم.
تو این چند روزه هر برنامه روت رو که بگید امتحان کردم.اما روت نمیشه.البته یکی از برنامه ها احتمالا جواب میده.اما حین انجام چند بار ریست میشه گوشی و روت نمیشه.
درایور گوشی رو دانلود کردم.اکثر آموزشها هم با odin هستش.اما نمیشناسه گوشی رو.

• Like

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران

سلام و تشکر از جوابتون
برای تغییر رام تا اونجایی که اطاع دارم باید اول گوشی روت بشه و بعد رام رو عوض کنیم.
تو این چند روزه هر برنامه روت رو که بگید امتحان کردم.اما روت نمیشه.البته یکی از برنامه ها احتمالا جواب میده.اما حین انجام چند بار ریست میشه گوشی و روت نمیشه.
درایور گوشی رو دانلود کردم.اکثر آموزشها هم با odin هستش.اما نمیشناسه گوشی رو.

سلام دوست عزیز
زمانی که گوشی خاموش هست با استفاده های از کلیدهای Power+Home+Volume Up گوشی رو روشن کنید ،در صورتی که منو ریکاوری وجود داشته باشه شما به منویی خواهید رفت که یکی از گزینه هاش Wipe data/Factory reset هست!
مثل اینجا:
SGS2-ClockworkMod-Recovery-Mode.jpg
اگر شما اصلا به چنین منویی نمیرید معنیش اینه که گوشی شما حالت ریکاوری رو نداره،که باید نصب کنید
اول از همه نياز هست كه خود برنامه ClockWorkMod-recovery رو روي گوشي نصب كنيد:
ابتدا فايل ClockWorkMod-recovery 4.0.1.4 رو دانلود كنين :
ClockWorkMod-recovery
- برنامه Odin رو باز كنين
- از قسمت PDA فايل مورد نظر رو انتخاب كنين
- فقط گزينه هاي Auto Reboot , F.Reset Time رو تيك بزنين
- گوشي رو خاموش كرده و به حالت دانلودينگ ببرين ( Volume Down + Home + Power )
- گوشي رو به كامپيوتر وصل كنين و بعد از پيغام Add كليد start رو بزنين و منتظر بمنونين تا گوشي ريبوت بشه .
- الان گوشي آماده براي كار با ريكاوري مود هست .

kherkesh

کاربر
2013-01-16
21
13
سلام
ممنونم از لطفتون.اما مشکلی که هست وارد دانلود مود نمیشه.
شاید بهتره بگم نداره.البته با نگه داشتن volume down+power عکس که تو این لینک آپلود کردم میاد اما به هیچ سراطی مستقیم نیست.از جاش تکون نمیخوره.
هر جور دیگه که دکمه ها رو ترکیبی میزنم حالت عادی روشن میشه.البته بعضی هاش با تاخیر.
خلاصه بدجوری گر کردم.البته اینم بگم الان 3 روزه فقط دارم فروم های داخل و خارج رو زیر و رو میکنم برا حل این مشکل.انواع روت ها رو یاد گرفتم.از ویندوزیش گرفته تا a p k تا لینوکسیش رو.
اما هیچ کدوم جاب نداد.درایور های a d b رو هم نصب کردم.رام گوشی رو هم با بدبختی پیدا کردم.اما نمیشه که نمیشه.روت نمیشه.

• Like

kherkesh

کاربر
2013-01-16
21
13

ببخشید زیاد با نحوه کار کردن فروم ها آشنایی ندارم به همین خاطر نتونستم عکس رو آپ کنم.
عکس یه گوشیه که بالاش مثلث با علامت ! هستش

آخرین ویرایش:
  • Like

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
ممنونم از لطفتون.اما مشکلی که هست وارد دانلود مود نمیشه.
شاید بهتره بگم نداره.البته با نگه داشتن volume down+power عکس که تو این لینک آپلود کردم میاد اما به هیچ سراطی مستقیم نیست.از جاش تکون نمیخوره.
هر جور دیگه که دکمه ها رو ترکیبی میزنم حالت عادی روشن میشه.البته بعضی هاش با تاخیر.
خلاصه بدجوری گر کردم.البته اینم بگم الان 3 روزه فقط دارم فروم های داخل و خارج رو زیر و رو میکنم برا حل این مشکل.انواع روت ها رو یاد گرفتم.از ویندوزیش گرفته تا a p k تا لینوکسیش رو.
اما هیچ کدوم جاب نداد.درایور های a d b رو هم نصب کردم.رام گوشی رو هم با بدبختی پیدا کردم.اما نمیشه که نمیشه.روت نمیشه.

من متوجه نشدم،گوشیتون کجا مبره وقتی volume down+power نگه میدارید؟

• Like

kherkesh

کاربر
2013-01-16
21
13
ببخشید زیاد با نحوه کار کردن فروم ها آشنایی ندارم به همین خاطر نتونستم عکس رو آپ کنم.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران

حالت downloading mod رو همه گوشی ها باید داشته باشند! به نظرم بهتر گوشیتون رو ببرین بیرون و به یک متخصص بدین

بالا